Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szeretem a egy “lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem a egy “lány barátomnak” mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel 2 éve ismerjük egymást de nem nevezném barátságnak, együtt gyakorlatoztunk.

Ebben a két évben csak úgy el voltunk beszélgetünk,hülyéskedtünk néha facen is beszéltünk pár szót..

Úgy 1 hónapja elváltak útjaink többször is rám irt, beszélgettünk meg ilyesmik.

Majd egyszer fel jött egy téma hülyeségből beadtam neki hogy szeretem kicsit bevoltam baszva.

Másnap reggel irt hogy; csak az jár a fejében tegnap óta,hogy igaz e amit írtam..

Majd írtam hogy csak hülyeskedtem(Ami igaz is)

Majd beszéltünk újra napi rendszerességgel órákat és egy pár hete bele szeretem vagy nem tudom de mindig ő jár a fejembe. Többször utalt arra hogy lehetne köztünk valami.

Pl: a jövővel kapcsolatba beszéltünk és elkezdi nekem “nem elég ha én leszek a jővőd, asszonyod” mondom miért lennél az mondja hat meg “ki tudja mi lesz”

Meg hasonlóak csak nem tudom játszik e velem vagy mi. Nem arról van szó hogy nem merem el mondani neki, csak nem akkarom tönkre tenni a “kapcsolatunkat” ...


Ebben kérném segítségeteket hogy ti mit csinálnának, előre is köszi:)



2019. jún. 9. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján kölcsönösnek tűnik az érzés, szóval szerintem elmondhatod neki, hogy érzel.
2019. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelmű, hogy a csaj beléd esett. Mégis mire vártok, tapsra? Mert akkor tapsolok egyet, csak jöjjetek már össze. :D
2019. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Gyakorold az igeragozást, látom még nem megy jól.


Amúgy nem sok esélyed van a leírás alapján, jó haverok lehettek, de ennyi. Ne kínozd magad.

2019. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem szedd már össze a tökeidet, hihetetlen vagy!


Kérdezd meg tőle, hogy "visszatérve a beszélgetésetekre, ha elhívnád randira, igent mondana?" ÉS nézd meg mit ír. Ha igen, hívd el, ha nem, akkor meg tudod, hogy barát, és még ki is tudod magyarázni, miért kérdezted, csak érdekelt.


Én is sokáig voltam kétesen egy fiatal sráccal, hiába volt zavarban, hiába láttam, hogy nézett, vagy elkapta a tekintetét, kétesen viselkedett vagy hülyén talán pont azért, mert félénk volt ( de itt negatívan értem a viselkedését, ki is ábrándultam kicsit, mert érettebbnek gondoltam)..


Egy idő után meguntam és megszakítottam vele a kapcsolatot, pedig nagyon oda voltam érte, de sosem közeledett egyértelműen, sőt.. Ellentétesen viselkedett.

Majd egy nála idősebb pasi, akinek ennél jóval kevesebb "jeleket adtam" ennek a tizedéért is kezdeményezett, pedig sem én, sem ő nem mutatta, hogy vonzódunk a másik iránt. Tanultam belőle, és az életben nem cseszek el időt hülyékre többet, ha akarsz valamit, csinálj valamit ez ügyben, ne légy béna.. Az egy idő után megöli az érdeklődést, tapasztalatból mondom..

N

2019. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1,2 Köszönöm.

Kedves 3. Nem hiszem hogy a helyesírásom miat döntene am meg utalja a stréber gyökereket inkabb szorakozos típus..Nem tudom ti félék milyen körökbe mozogtok hogy valakit a helyesírása alapján ítéltek meg:)

4. Köszönöm, olyanokkal nem lenne probléma hogy nem merek hozza szólni,érni meg ilyesmik. Csak kiváncsi voltam mások hogy látják ezt a dolgot.

Rendira még nem szeretném elhivni, mivel csak facen és facetime-on beszélgetünk azóta. Így elvinném strandra mert említette nem rég h elmenne és látnám h viselkedik ha kettesben vagyunk, ha jól alakul akkor randi:)

2019. jún. 9. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan a kérdésedet nem lehet értelmezni.


Csajok helyett az akadémiai helyesírási nagyszótárt ölegesd inkább.



És tévedsz, a legtöbb nőnek igenis fontos, hogy a srác tudjon helyesen írni, jól fogalmazni.


Ebből ugyanis lejön, h. nem vagy túl képzett, nem olvasol eleget, műveletlen vagy.

2019. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!