Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinél meddig tartott a "minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél meddig tartott a "mindenhol állandóan ölelkezünk, csókolózunk" időszak?

Figyelt kérdés
Láttam olyat, hogy valakik 6 hónap házasság után sem voltak hajlandóak 2 külön székre ülni, de akik már régebb óta együtt vannak a családomban, sőt, van fiatal pár is esküvő előtt, nem nagyon csináljak ezeket előttem. Kinél meddig tartott ez az állandóan muszáj megérinteni egymást időszak?

2019. jún. 10. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Pát hónap.
2019. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Férjemmel kb 2 évig,a 26 éves szeretőmmel 6 éve tart :) 35N
2019. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mások előtt soha, nem tartozik rájuk.


Otthon meg gondolom én akár örökké is tarthat, ha nem savanyodnak be ilyen téren.

2019. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Fiatal és idősebb pároknál is gáz ha idegenek előtt tapizzák meg nyalábolják egymást. Nem tartozik ez az intimitás senkire, én sose csináltam közönség előtt. Sőt még család előtt se volt csók vagy tapizás. Ez intelligens emberek között zárt ajtók mögött történik, nem kötik senki orrára.
2019. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a sok álszentet!

,,nem tartozik rájuk"

Kit érdekel mások véleménye? Ha úgy esik jól,közterületen adok csókot a páromnak és letojom ki mit szól

2019. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


Egy rövidebb fel sem tűnik senkinek, én az ilyen "kb. szex a padon" változatra gondoltam. Ez tipikus nobody cares, egyedül a vén trottyok rohannak oda kukkolni és kicsit fényesíteni az... "emlékeiket" (gonoszan vigyorgó szmájli)

2019. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülők, családtagok előtt soha nem volt ilyen.
2019. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem voltam férfiként híve , hogy tömegben nyalja magát 2 ember, ha ez egy csendes parkban van ahol max 2 ember elsétálgat az még bele bele fér de nem több. 26f
2019. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 éve tart. De soha nem voltunk az a fajta pár, akik konkrétan megdugták egymást nyilvánosan. Mindig fogjuk egymás kezét, gyakran adunk puszit egymásnak vagy ölelkezünk akárhol vagyunk, ez mindig is így volt. De azért van egy határ ami már inkább a hálószobába tartozik és sosem volt ránk jellemző nyilvános helyen. Tehát mondjuk nem ülök az ölébe, ő nem fogdos nyilvánosan stb. De mindig van valamilyen fizikai kontaktus közöttünk nyilvános helyen is.
2019. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!