Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rozsaszin felho nelkul erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rozsaszin felho nelkul erdemes kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Amikor nincs vak szerelem. Szeretet van meg torodes meg csomo pozitivum. De a rozsaszin felho nincs. Amikor akarmit csinalsz, minden vonzo a masiknak tudjatok.

Kort is irjatok legyszi.



2019. jún. 12. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Az mindig elmúlik, fordított esetben az a fő kérdés, hogy mi marad utána.


Szóval igen.

2019. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy egészséges, felnőtt kapcsolatnak van "rózsaszínfelhős" szakasza is. Természetesen nem tart örökké, de van ilyen. Ahol nincs, ott kár belekezdeni, mert annak, akinél ez nincs meg, előbb vagy utóbb jönni fog valaki, aki elhozza ezt a varázst az életébe.
2019. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesen? Vannak ennek is fokozatai, de az kell. Szóval, nem.
2019. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak enélkül érdemes!!!
2019. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Sőt, csak anélkül érdemes. A rózsaszín felhős kapcsolat valójában egy egóból eredő birtoklási vággyal összekötött eszköz, ami a vágyaid és igényeid kielégülését szolgálja. Tehát a másik fél egy eszközzé degradálódik egy ilyen kapcsolatban, ami az érzéseidből fakadó vágyaid kielégülését szolgálja. A gyerekeknél még normális így érezni, de egy felnőttnek már át kéne látnia ezeken a dolgokon.
2019. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Kizárólag így szabad/érdemes!
2019. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%

Szerintem ennek így nem sok értelme van. Mindenképpen szükséges, hogy a partnerek be legyenek gerjedve egymásra a külső adottságok, a belső tulajdonságok és annak a bizonyos "plusz" kombinációjának tekintetében. A rózsaszín felhő nagyjából ezt jelentheti. Ha valamelyik hiányzik akármelyik fél részéről, az már nem fog tökéletesen működni.

A rózsaszín felhő idővel csillapodik, s realizálódik egy kapcsolat jövője, de szerintem még mindig érdemesebb szerelemből* összejönni, mint érdekből, vagy racionalitásból.

*: A "szerelemből" nálam azt jelenti, hogy tisztában vagy a partnereddel való együttlét gyengeségeivel, hátrányaival, negatívumaival, de hozol bizonyos kompromisszumokat, s mérlegelsz, hogy a lehető legjobb hatásfokkal működjön részedről a kapcsolat, miközben imádod a feje tetejétől a talpáig. Kettős dolog ez, ismerni kell az egyensúlyt, hogy ne vakon vágjon bele az ember valamibe, de ne is zárkózzon el a lehetőségektől.

2019. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Részemről sosem volt rózsaszín köd. Mondjuk jó hosszú idő kellett, de végül a barátságom szerelemmé mélyült :)
2019. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

#8

Nekem is csak oviban volt. Elég korán átláttam rajta, elég korán tudatossá váltam. Nem is csoda, hogy 25 éves létemre megvilágosodtam.

2019. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

# 2

Az enyémben sosem volt rózsaszín köd részemről.


El is hozta valaki 6 év múlva.. Szerencsére a rózsaszín ködön átlátva láttam, hogy bármennyire is erős és intenzív ez a rózsaszínfelhő, amit sosem éreztem talán (illetve 1x tiniként volt hasonlóm)... Lehetetlen lenne köztünk. Inkább azt kívánom, bár soha ne ismertem volna meg, mert elég mélyen az emberben tud maradni ez sajnos. De csak illúzió.


Egyébként ha a mostani kapcsolatomnak vége lenne- más miatt-, nagyon nehezen mennék bele másik kapcsolatba rózsaszínfelhő nélkül.. Sokéig nem mennék bele valószínűleg, mert ha nincs rózsaszínfelhő, akkor ugyanolyan jól megvagyok így is, minek vennék még egy embert a "nyakamba." Viszont az igaz, hogy akinek ez kimaradt, annak általában hiányzik, és jó volna mindenkinek legalább egyszer megélnie.

2019. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!