Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzek mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek mégis?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy senki nem tudja megmondani,és nekem kéne tudnom. Most viszont elakadtam ebben a kérdésben.


Van valaki az életemben, jó sok éve már, bonyolult kapcsolat volt, nem működött,befejeztük.

Közben mindkettőnknek volt más, de sosem szakadtunk el egymástól teljesen. Időnként beszéltünk.

Sosem szerettem úgy senkit mint őt, nekem igazából ő volt A szerelem. Vele éreztem/érzem a legjobban magam, jól ismer, önmagam vagyok mellette, úgy, ahogyan senkivel mással sosem.

Pár hónapja összefutottunk, a barátaim azt mondták, csillogott a szemem mikor megláttam.

Mivel jó ismerem, tudom,hogy alapból milyen szörnyű természete (is) van. Nincs rózsaszín köd, semmi ilyesmi.

Nem tudok rájönni,hogy valójában,ez lenne a valódi "szerelem", vagy csak mivel jól ismerjük egymást,sok mindenen mentünk át, így kialakult egy kötődés, és ez szimplán csak ennyi lenne?

Mit gondoltok? Nektek milyen a valódi szerelem?


Nő vagyok


2019. jún. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia, hány éves vagy?


Valószínűleg ez egy a szerelemnél feljebbvaló valami, amiről beszélsz. Legalábbis én csak így tudom megfogalmazni. Nem a kötődésből kialakult szeretetre gondolok, mert nem az. Lehet úgy is nevezni, hogy valódi szerelem. Az igazi szerelemnél az a fontos, hogy azonfelül, hogy nagyon ismered a másikat, mindig érezz valami furcsaságot és ne elégedj meg a tudásoddal.

Egyébként az a baj, hogy ez a fajta kapcsolat, amiről beszélsz nagyon nehezen alakul ki. Vagy ki sem alakul és ebben van a titka a valódi szerelemnek. Nem tudom.

2019. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Előzőhöz F/21
2019. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is van ilyen kapcsolatom. Próbáltunk direkt véget vetni neki, sokáig nem is igazán beszéltünk. Végül győzött felettünk a vágy hogy beszéljünk, lássuk egymást. Csúnyán belezavartunk egymás életébe. Nem is gondolnám, hogy ugyan azok maradtunk, akik voltunk még mielőtt megismerkedtünk. Szinte virágzásnak indultam míg olyan szoros kapcsolat volt köztünk, de mivel sosem teljesedett ki a dolog, inkább lejtő lett belőle. Az tiszta sor hogy mi örökké együtt leszünk lélekben. Ahogy az is, hogy soha nem szerettünk úgy, mint mi egymást. Mégis úgy hozta a sors, hogy nem lehetünk együtt. Lehetne, de olyan bonyodalmakkal járna, hogy bele gondolni is borzalmas. És szerintem elég kakin mentünk át, külön külön is, és félünk mégegyszer alá merülni. Én biztosan, róla meg tudom. :)

Ez is éveken átívelő sztori. Szerintem szerelem, nálunk legalább is mindenképp. Azzal magyarázom, hogy minden, szó szerint minden megvan benne ami képes volt padlóra küldeni engem, és bennem ami őt. Ha szíved mélyén úgy érzed senki nem léphet a helyére(józan ésszel is) akkor mindenképp igazi szerelem. Szerintem. De majd jönnek még mások és ők tuti okosabbak. :)

2019. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van az életemben egy ilyen ember. Igen; van ilyen, hogy megtalálod a másik feled és valamiért nem működik, de lelkileg örökké kötődtök egymáshoz. Én is csak elfogadni tudtam ezt és nem harcolni ellene; mert csak tönkreteszi magát az ember úgy.
2019. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ahogyan az első is irta, szerelemtől fenntebbvaló valami ez. igazából jó megfogalmazás, valahogy mélyebb, mint egy sima"szerelem". tehát tudjátok,mikor tart két évig,együtt vagytok,aztán elmúlik minden,szétmentek,és utána szinte már hidegen hagy a másik. az összes többi exemmel valahogy így vagyok.

mi tartjuk a kapcsolatot, hogy hova vezet ez,nem tudom, valószínűleg sehova. és már tényleg sok éve így van. valahogy ez nem múlik. pedig nem vagyok már olyan fiatal, 30 közelebb van , mint a 20.:)

2019. jún. 13. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van róla egy képed, ami nem telesen ő, csak az a rész, amikor jó volt. És ezt nem vagy hajlandó elengedni, nincs ebben semmi különös. Inkább csak az érzésbe vagy szerelmes, nem belé. Amint összejönnétek és jönnének a hétköznapok, ez az ábrándos felhő egyből eltűnne és ott lenne a szörnyű természete.

Rajtad áll, hogy meddig akarod ez húzni, de 30 körül elengedném a helyedben, mert nem vezet sehova, főleg, hogy láttad is, hogy nem műkdik.

A valódi szerelem az az, amikor kölcsönös és működik is. És "valós", ugye...

2019. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de ez igazából nem volt jó. :D vagy hogyan is mondjam. nem volt egy idilli kapcsolat,ami után vágyakozom. tudom azt is,hogy ő milyen. tudok én mással együtt lenni, volt is más kapcsolatom. csak senki iránt nem éreztem semmi ilyesmit, de még csak hasonlót sem. oké, hogy minden szerelem más, de igazából ha szivemre teszem a kezem, egyik exembe se voltam szerelmes, csak szerettem őket emberileg, de ennyi. őt kivéve.

nem várok rá, nyitott vagyok mások felé.

2019. jún. 13. 14:11
 8/8 A kérdező kommentje:
tehát nincs ilyen, hogy van egy képem róla, ami nem ő, mivel mi már lassan 8éve tartjuk a kapcsolatot, kivéve, mikor volt nekem más. ott annyira nem beszéltünk. egyébként sűrűn szoktunk.
2019. jún. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!