Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minél jobban felejteni szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban felejteni szeretnék, annál jobban fáj a hiánya?

Figyelt kérdés

Én beleszerettem, ő vonzónak talált, akár még talán lehetett volna valami köztünk. De nem lehetett és nem is lett.

Tényleg hosszú idő telt el, hogy nem keressük egymást, mégis űr maradt utána.

Tudatosan élek, de amikor a megtervezett pörgésben nyugalom van, a hiánya iszonyú.


2019. jún. 14. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2019. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett semmi?
2019. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két év távlatából ez már lényegtelen.
2019. jún. 14. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem találtál azóta mást?
2019. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy vonzónak talált? És hogy egyáltalán, nem volt részéről is több? Beszéltetek is nyíltan erről egymással valaha? Vagy csak magatokban örlődtetek?


(Egyébként én is kiírhattam volna az érzést minden szava megállja a helyét, az idő is... Csak ma már sikerült túllépnem, de sok munkám van ebben, és persze sok tényező is, ami segített.

2019. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-kiírhattam volna a KÉRDÉST* - Freud-i elírás :))
2019. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyszer beszéltünk róla, az érzelmeket valahogy nem tudjuk kimutatni, lekommunikálni, ezért tudok csak a vonzó részről, és nem többről pl az ő részéről. Két esetlen vízöntő


Munka a ciccek, az életem leköt, csak amikor épp valami hiba csúszik a gépezetbe(most épp befáztam és csendben haldoklom🙃) ilyenkor előkerül az érzőbb emberi énem.


Tovább lépni? Ha végigpörgetem az exeim, volt szeretet valamilyen formában, de inkább a vágy hajtotta azokat. Iránta az első perctől érzelmek és nem a puszta vágy jelent meg.

2019. jún. 15. 07:02
 8/8 anonim ***** válasza:

A sajt tanulságomat és "megnyugvásom kulcsát" tudom neked is mondani: 2 év. Ha ez az elsöprő szerelem lett volna részéről, akkor borított volna... Mert ez elborítja az ember agyát, lépésre késztet! Érdekes, a vonzalomig eljutottatok, hogy elárulta, de lépni nem lépett mégsem... Elgondolkodtató, nem?


Magyarázhatod te is bármivel a viselkedését, ahogy én tettem sokáig, milyen szerencsétlen/félénk/gátlásos/zárkózott stb amiért 2 évig nem lépett soha... De a szerelem arra készteti az embert, hogy lépjen.


Tudom, mert én is sokáig szenvedtem, mielőtt -bizony-továbbléptem... Vonzalomról beszéltetek. Talán mert csak vonzalom volt a másik részéről, nem szerelem. Az én esetemben is csak vonzalomról tudok biztosan nála... ÉS ha a tetteit nézem ilyen távlatból, tisztább is a kép.

2019. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!