Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiztunk, egy sráccal aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk, egy sráccal aztán összejött egy másik csajjal, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 Hónapja megismertem egy srácot a munkahelyemre jár be,elkeztünk flörtölni majd facen beszélgetni,elhívott randira utána csókolóztunk,de akkor nem beszéltünk meg újjab randit,ugyan úgy undvarolt írogatot minden nap beszéltünk,személyesen is a munkába,majd megint elhívott randira kb 1,5 hét múlva az első randi után,igent mondtam,közbe ő a randi előtt 2 nappal elment buliba,majd a randi napján írt hogy ő nagyon fáradt nemtudunk találkozni és azóta nemfoglalkozott velem,közömbös volt velem ha talalkoztunk,nem írt többet,én még egyszer ráírtam hogy mivan vele de akkor is 2 mondatba lezárta a beszélgetést,majd véletlenül megláttam a telefonján hogy egy másik csajnak írogat,nagyon rosszul eset mert azthittem hogy ebből lesz valami hiszen oda voltunk egymásért legalábbis úgy tűnt mindenkinek,és most meg össze jött a csajjal,a kiírt dátum szerint a lemondott randi előtti napon.De közbe én azthiszem szerelmes lettem belé,mitcsináljak hogy hódítsam vissza? Vagy hagynom kellene hadlegyenek boldogok?

Csak játszott velem? Vagy ilyen hirtelen szerelmes lett a csajba?

Azóta is van hogy mindennap találkozunk mert bejár a munkahelyemre a haverjaival.



2019. jún. 16. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezek ilyenek! Egyszrre tobbel randiznak, irogatnak ne lepodj meg ilyenen. Idosebb korukba se lesznek jobbak nyugi.
2019. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudsz tenni semmit. Egyszerre több nővel írogatnak, flörtölnek, és az elérhető legjobbra hajtanak. A másik csaj jobban bejött neki Nem tudsz ezzel mit kezdeni, tényleg így működik. A szebb, jobb győz. Sajnálom.

Keress mást, és felejtsd elő őket.

2019. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Előző vagyok. Azt még megkérdezhetem, hogy Facen te jelölted be őt, vagy ő téged?

Nagyon fontos lenne nekem ez a válasz.

Köszi

2019. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő jelölt be engem,meg ő kezdeményezet mindent,ezért nem is értettem mikor hirtelen megváltozott egyik pillanatról a másikra.
2019. jún. 16. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál. Hát mondom, ez van, - én is benne vagyok, ezért tudom, hogy így működik. Hogy nem mélyülnek el az ismerkedések, mert chatelni bármennyi csajjal lehet, és egyszerűen jött jobb. Aki jobban megfogta. Tényleg sajnálom, mert pontosan tudom, milyen rossz érzés ez.

Viszont, ha nem akarod magad előtte alázni, akkor ne írj neki többet, sajnos ez egyenlőre úgy tűnik, végleges, hogy őt választotta.

2019. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel, és hogy ez amit csinált, mennyire rosszul esik, mert komolyan gondoltad vele.
2019. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma lett számomra publikus,de 1-je óta van a csajjal,ha elmondanám neki szerintem még kínosabb helyzetbe hozznám magam,főleg hogy ezek szerint én semmit nem jelentek neki,most is itt van a munkahelyemen de egy mosoly nincs az arcán tiszta komoly velem szemben,mintha nem is ismernénk egymást,mintha semmi nem történt volna még azt is mondanám hogy kicsit bunkó és lenéző.Nemtudom hogy felejtsem el ha minden nap találkozunk és még az új nőjéről sztorizgat előttem hogy hol voltak,meg ilynek.
2019. jún. 16. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
7: Talán csináltál valami olyat, amivel megbántottad, vagy hazudtak rólad. Bátorság, beszéld meg vele!
2019. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lótúrót kell ezen megbeszélni? A pasi egy patkány, úgy csinál, mintha nem is ismernék egymást. Gyáva volt a kérdező elé állni.

Hagyni kell a fenébe, ha megpróbálsz bármit is tenni, még te leszel a zaklató. Csak az egóját fényeznéd ezzel.

2019. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehogy írj neki!!! Ez a férfi egy igazi szemét! Tiltsd mindenhonnan és ignoráld. Én nem is köszönnék neki és keresztül néznék rajta. Nem érdemel annyit sem hogy "észrevegyem" hogy jelen van. Ha véletlenül szólna hozzám, válasz nélkül hátat forditanék neki, nem érdekelne ki mit szól. Ezzel tudod a legjobban visszaalázni.
2019. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!