Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a férfiról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy munkahelyen dolgozunk. Más beosztásban, de egy helyen. Pár hónapig együtt dolgoztunk egy projekten. Azóta nagyon jóban vagyunk. Nagyon sokszor írunk egymásnak messengeren.

Mindenben segített régen is, azóta is.


Én nagyon kedves barátomként tekintek rá. Akiben még sosem csalódtam.


Viszont pár dolog fura lett. Például, hogy dolgoztam egy másik férfival. Ő bejött hozzánk, sosem járt be ehhez a sráchoz az irodába, nincsenek jóban. És bejött, velem beszélgetett órákon át.


Aztán mentem dolgozni. Közös hűtő van a munkahelyemen és irt nekem, hogy vár ott valami engem. A kedvenc üdítőm. Egy cetlivel, hogy biztos jól esik ebben a melegben.


Valamiért olyan érzésem van, hogy kezd túllépni a barátságon a kapcsolatunk. Mármint az Ő részéről. Vagy én vagyok hülye és tévedek?


Annyi, hogy lépéseket nem fog tenni, és nem fogja elmondani, ha igazam van sem, mert van párom. Ismerik is egymást. De számomra fura kezd lenni a viselkedése. Ez csak 1-2 példa volt, de tudnék még mesélni.



2019. jún. 17. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a párod helyre raknám a pasit. Szóval kezd átlépni egy határt.
2019. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor én érzem jól ezek szerint.
2019. jún. 17. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom,nevezzük Bélának. Béla furcsa gyerek...állítja,hogy nem szerették kicsi korában de voltunk az esküvőjén,anyukája apukája kitette szívét lelkét. Béla olyan,hogy lefagy az agya ha valami bántja nem szólal meg vagy értelmetlen dolgokat beszél.

Ja Béla nem a haverom én vagyok neki a haverja.

Na a Béla féle fura pasik olyanok,hogy egy nő ha csupaszon fekszik mellettük se mernek hozzányúlni. Viszont több órás beszélgetések kicsi ajándékok mennek a nőnek. Nevezzük a Béla féléket kevésbé szerencsésnek...lehet a kollégád is egy bénaBéla

2019. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem bánom, ha bénán bánik a nőkkel. Az sajnos az ő problémája, mégha barátok is vagyunk. Én csak azt nem szeretném, hogy többet lásson a barátságunkba.
2019. jún. 17. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdi túllépni a barátság határát.
2019. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit tanácsoltok? Szakítsam meg vele a barátságot? Vagy üljek le vele őszintén -beszélgetni?
2019. jún. 17. 22:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszelj vele, a baratsagot kar lenne feladni, ha az jo.
2019. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezd el emlegetni a párodat, és hogy jó a kapcsolatotok. Kapcsolni fog, ha látja hogy nem sok esélye van.
2019. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy jó a kapcsolatunk, hiszen ismeri a páromat.
2019. jún. 20. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akarom rád hozni a frászt de! a párod rendesen viselkedik? Az ilyen nyomi srácok mint a kollegád azt gondolják hogy majd ha pároddal szétmentek akkor ott lesz neked ő. Mivel ismeri a párod lehet tud valamit?
2019. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!