Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rajz szülinapra a kiszemeltnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityesz93 kérdése:

Rajz szülinapra a kiszemeltnek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 27 lesz. Nekem nagyon tetszik,de sajnos eléggé egyoldalú.. Viszont nemsokára lesz a szülinapja, valamennyire "tudok" és szoktam rajzolni, mondjuk úgy elviselhetően. Gagyi ajándék lenne ha rajzot is tennék a dobozba? Ha nem gagyi, mi legyen az? (tudom, hogy ettől még nem fog belém szeretni..)

2019. jún. 17. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajzold le őt
2019. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem fűzök ehhez nagy reményeket, de próbáld meg, de csak úgy add neki, hogy más nem látja. A halk ám erőteljes nevetés rosszul eshetne, így viszont csak egy leereszkedő mosolyt fogsz kapni és egy olcsó gesztust.
2019. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már párszor megdícsért, hogy jól rajzolok. Illetve kapott már tőlem rajzot. Az eggyik ismerősömmel beszélgettünk és felvetettem h ő hogy látja, gagyi e
2019. jún. 17. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintetem nem feltétlenül rossz ötlet. Ugyanakkor azt javaslom, hogy ne őt rajzold le, hanem valami olyat készíts, amit szívesen kirakna a falra. Tudd meg mi érdekli, és azzal kapcsolatban rajzol. Készíts egy illusztrációt a kedvenc regényéhez, rajzold le a kedvenc fiktív karaktereit (pl. egy rajzfilmfigura), a kedvenc városáról egy látképét, vagy bármit amiről tudod, hogy tetszene neki, akár a kedvenc állatát, vagy ha van saját házikedvence, akkor arról is készíthetsz illusztrációt.
2019. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem őt rajzolnám le. Sajnos nem tudok róla, hogy lenne kedvenc figurája sem városa. Egy nagyon szép rozsát már kapott tőlem. Nem tudom mit csináljak neki. Valami szépet *-*
2019. jún. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!