Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiket az Isten egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket az Isten egymásnak teremtett, azok együtt is lesznek?

Figyelt kérdés
Ti hisztek ebben? Most olvastam egy hozzászólásban. Bár így lenne. Még ha döcögősen indulnak is a dolgok.

#szerelem #sors #Isten útjai kifürkészhetetlenek
2019. jún. 17. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mert szeretik egymást és tesznek egymásért.
2019. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha igaz, akkor csak a "segíts magadon, isten is megsegit" mondásdal karöltve jöhet össze. Minden kaocsolatert tenni kell, még azokért is, amiben a tagok látszólag tökéletesek lennének egymásnak.
2019. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

32/f

2019. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen! Igen! Igen!
2019. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
igen de honnéf tudod hogy a jelenlegikiszemelted az aki?
2019. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Én a sorsban hiszek, és igen, szerintem akiknek a közös a sorsuk, azok együtt lesznek.

DE! Csak a végkifejlet lesz ugyan az. Az út nem, így ha nem teszel érte, akkor hiába vársz, nagyon hosszú út fog rád várni!


(Bár abban is, hogy sok oldalú ez a dolog, és a sors akár több utat is szán nekünk, és mi döntjük el a tetteinkkel, hogy tulajdonképp melyiket válasszük)


Bocsi, ha OFFoltam, nem volt szándékos.

2019. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Az "Isten egymásnak teremtette őket" kifejezést azt is jelenti, hogy mind a ketten képesek minden egyes nap 110%-ot tenni a kapcsolatba, mindketten jól kommunikálnak és kellőképp intelligensek, a tulajdonságaik, értékrendjük, személyiségeik vagy egyformák vagy tökéletesen kiegészítik egymást. Tehát nem azért működik, mert valami felsőbb erő miatt működőképes, hanem mert rengeteg munka van a kapcsolatban és megfelelő tulajdonságok. A kapcsolatoknak nagyjából 10%-a ilyen. A többi nem fog működni. Illetve ha a párodra vagy rád nem igazak a fent leírtak, akkor bizony nem egymásnak vagytok teremtve. Ahol már küszködni meg folyamatosan veszekedni kell az halott ügy.
2019. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Szeretnék benne hinni, de szerintem pont én vagyok, mint kivétel ebben a dologban.
2019. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Előbb egymásra kell találniuk!
2019. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

"Akiket az Isten..."


Figyelitek a csávót? :D Mekkora poént mondott már, senki nem jutalmazta meg érte.

2019. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!