Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból újra szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból újra szerelem?

Figyelt kérdés

Az exemmel meg probálunk barát lenni ezt szeretné (van egy közös gyermekük)

De nagyon furán viselkedik amikor találkozunk nagyon jól el vagyunk de remeg a szája, keze nemtudom mi baja... Azt mondta akar velünk annyi időt el tölteni amennyit csak lehet... És, h mindenbe segít. Minden nap írunk... De mindíg hangsúlyozza, h velem lenni nem akar... Én meg mindíg szeretem nagyon 😢 szerintetek ha barátok lennénk sokat taliznánka össze johetnénk újra? Vagy semmi esély már? Sokszor hív fel magához is 😢 nemtudom nem e csak arra kellenék neki vagy érezhet irántam valamit??



2019. jún. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer, mentális betegség, drog, alkohol miatt remeghet.
2019. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam... Meg is kérdeztem tőle... Ő meg h nem csak h zavarba van hmm
2019. jún. 18. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2019. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha le is feküdnétek lehet hogy ő nem akarna már többet. Sztem próbálj meg a kedvében járni vagy hívd meg magadhoz vacsorára mégha azt is mondja hogy nem akar veled lenni nem biztos hogy úgy is gondolja lehet hogy fél hogy nem fog müködni megint csalódik.
2019. jún. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!