Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy és hol és mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy és hol és mikor ismertétek meg életetek szerelmét?

Figyelt kérdés
Nem 2-3hónapos párkapcsolatokra vagyok kíváncsi, hanem legalább 5évesekre. Érdekel minden információ

2019. jún. 18. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszek az 'életem szerelme' koncepcióban, de a volt barátomat, akivel 7 évig voltunk együtt a hotdog nevű oldalon ismertem meg, ami azóta már megszűnt.
2019. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Még nincs ilyen hely, oldal, galaxis. Majd jelentkezem következő életemben. 31F
2019. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Társkeresőn több mint 7 éve. Azóta házasság, 2 gyerek.
2019. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Munkahelyen, 5 éve. Egy közös projekt kapcsán. Én már válófélben, ő évek óta egyedülálló. Amilyen prózaian hangzik, olyan szép a történet :) Fél évig beszélgettünk, sétáltunk, mire "tényleg" összejöttünk.
2019. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen ismertük meg egymást. Két külön karra jártunk két másik városban, de az egyetem kitelepült egy fesztiválra és mindketten benne voltunk a szervezői csapatban, emiatt kezdtünk el beszélgetni. Mivel messze voltunk ezért először csak facebookon, már akkor is nagy volt az összhang. Előtte is tudtunk egymás létezéséről nyilván, ismertük egymást egyetemi rendezvényekről, de nem nagyon beszéltünk.

Akkor lett szoros a dolog amikor elmentünk a fesztiválra és jobban megismertük egymást meg össze voltunk zárva egy hétig. Onnastól kezdve elválaszthatatlanok voltunk. 9 éve vagyunk együtt.

2019. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
12 voltam, ő meg 23, egy kórusban énekeltünk. 6 évvel kédőbb jöttünk össze. Azóta eltelt 12 év, van 4 kislányunk és imádom. 😊
2019. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2009.június 19-én,azaz holnap lesz 10 éve. :) Az unokatesóm általános iskolai ballagásán találkoztunk először és július 27-én jöttünk össze.
2019. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten, társkeresőn. 🤷‍♀️


(8 éve együtt)

2019. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Mellé kényszerültem ülni egy bizonyos helyen, és kiszúrtam magamnak. Nem jártunk vagy járunk együtt, de szeretjük egymást. Egy éve már.
2019. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Ràm írt, dumàltunk, randira hívott, talàlkoztunk, és azóta együtt.:)))

2,5 hónap kapcsolat utàn kérte meg a kezem

1 év kapcsolat utàn összeköltöztünk

Fél évre rà volt az esküvőnk:)

Most màr 9 éve vagyunk együtt, van 2 szép kutyànk is egyébként:)


33/N, 30/F

2019. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!