Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet vajon engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet vajon engem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik kollégámba.

Tudom hogy nincs senkije, mégis azt érzem, hogy egy szakadék választ el minket.


Voltaképpen a természetünk hasonlít, de, én nem vagyok közösségi ember mint ő.


Talán ez még kiküszöbölhető.


Van egy két olyan poénja "ha egyszer találok valakit akkor az olyan asszony kell legyen mint te vagy", máskor pedig bókol talpra esett egy csaj vagyok szerinte. Viccelődik ha most felmos és beleszeretek érte azonnal neki áll.


Stb. Sokszor viszont nem is foglalkozik velem és azt érzem lenéz.


Nem tudom mennyire befolyásolja a korom mert én csak 21 vagyok.

Majd 22 leszek szeptemberben, ő pedig már egy 29 éves felnőtt férfi.

Kérdésem az lenne hogyan közeledjek diszkréten másreszt pedig szerethet -e ő is??


2019. jún. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy papíron 22 vagy, de agyilag egy 12 éves szintjén állsz.

Ha felnőtt lennél, beszélgethetnétek felnőtt dolgokról, és akár te magad terelhetnéd a dumcsit abba az irányba, hogy folytassátok a diskurzust egy kávé mellett valahol... de bem fogod, mert gyerek vagy, így marad az álmodozás.


Azt meg hogy szeret-e téged, csak ő tudja, bár én kizárt dolognak tartom.

2019. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak hasonlítas hogy olyan nő kell neki mint te vagy csak sztem fiatalnak tart magához képest. De ha beszélgetnék vele komolyabb dolgokról meg nem csak elviccelnétek a dolgokat akkor másképpen tekintenek rád. Nem csak egy kis csajt látna benned hanem egy komolyabb érett nőt.
2019. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgetnél vele*
2019. jún. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!