Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt ti hogy fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt ti hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Én és mostmár mondhatom a barátom neten ismerkedtünk meg. Most bevallotta hogy az első vagy a második randi után volt egy egyéjszakása és anno amikor én az ismerkedési fázisban kérdeztem h találkozik-e még nőkkel azt mondta nem. Szóval hazudott, de most elmondta, mert rosszul érezte magát, tudja hogy hülyeség volt és nagyon sajnálja. Meg hogy semmit nem jelentette, állítólag még előttem megvolt beszélve hogy találkoznak és ahogy kivettem csak arra..elmondta hogy már annyi randin csalódott, hogy jól ment és mégis eltűntek és ezért is csinálta ezt a hülyeséget.


Amikor ez történt még nem történt köztünk semmi. Mégis megbántott az egésszel.


Ő 31F én 26N. Amúgy nagyon kedves velem, nemrég bemutatott a barátainak és mesélt rólam a szüleinek. De én olyan érzékeny vagyok...és bánt.



2019. jún. 24. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem jártatok, azt csinált, amit akart, jogtalan a megbántódásod. Ezen túl kell lépned.
2019. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy normális.
2019. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nincs bajod, hát csinálsz magadnak...

Ne tedd!

2019. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ne szívd mellre. Hiszen nem jártatok egyáltalán csak ismerkedtetek mint két idegen. Az meg hogy veled van, téged választott az elég egyértelmű. És az is hogy elmondta ezt neked mert bántotta.


Ne idegesítsd magad ezen.


25N

2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyanok, akik több emberrel ismerkednek, mások meg nem. Dolgozd fel.
2019. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Tudom hogy marhasag de kicsit megingott a bizalmam. O olyan jofiunak tunt nekem, akibe megbizhatok es most kicsit nem tudom ezt hova tenni. De nyilvan bolondsag lenne emiatt kibodni az egeszet.
2019. jún. 24. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem inkább örülj neki, hogy ezt elmondta, ez azt jelenti, hogy eljutott arra a bizalmi szintre a kapcsolatotok hogy el merte ezt mesélni. És igen, lépj túl rajta. ;)
2019. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" Meg hogy semmit nem jelentett"

Nekem nem felel meg olyan férfi, akinek a testiség semmit nem jelent. Mert nekem nagyon sokat jelent, fontos a szex. Nem illünk akkor össze, ha neki a fontossági sorrendben a semmi közelében van ez.

2019. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, az a része gáz, hogy kérdezted és hazudott benne, hogy találkozik-e másokkal. A magyarázat meg egyenesen nevetséges.
2019. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen jogos a kiakadásod. El lehet bagatellizálni, hogy a szó szoros értelmében nem jártatok még, de ez nem ennyire egyértelmű, már nem idegenek voltatok egymásnak, az első benyomás kiderült, hogy mennyire fogtad őt meg úgy amblock...

Jah és ez nem kifogás, hogy már előre megbeszélték,meg nem jelentett semmit - nehogy elhidd. ugyanmár... Felpróbálta őt is, (nem jött be) most meg te jössz, és még azt sem mondhatod, hogy nem volt "korrekt" a csávó, mert kitálalt. Majd ez lesz az érve, hogy megbocsass neki. Csakhogy az érzelmekkel nem lehet játszadozni, ahol bizalom vesztés történt, ott semmi sem lesz olyan, mint azelőtt.

2019. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!