Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy sráccal pár hónapig találkozgattunk (csak szex miatt), de aztán már kezdtem érezni iránta, így megkértem, hogy ne folytassuk, viszont nem mondtam el, hogy miért.

Azóta találkoztunk párszor, csak mint két barát. Viszont ez egyre jobban erősíti bennem az iránta táplált érzéseimet, pedig maximum havonta egyszer láttuk egymást. Attól félek, hogy szerelmes leszek belé és nagyon nyilvánvalónak tűnik, hogy ez egyirányú.

Volt köztetek valaki hasonló helyzetben? Ti elmondtátok a másiknak az érzéseiteket vagy megvártátok, hogy “elmúljon”?



2019. júl. 3. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezrek járnak össze dugni és esnek bele a másikba egyoldalúan.

Hány évesek vagytok? Szerintem ez nem szerelem és nem is belé vagy szerelmes, csak abba az érzésbe, amit okoz.

Kár az ilyenbe kapaszkodni, meg több időt elcseszni rá. Ő meg tudja nagyon jól. Barátságnak is szar, mert azokat meg nem dugjuk meg, főleg így.

2019. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!:) Igazad van, hogy ezt már nem lehet barátságnak fenntartani.
2019. júl. 4. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!