Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ragaszkodik hozzám ennyie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik hozzám ennyie?

Figyelt kérdés
Van egy pasi egyetemen, sokat kerestem a társaságát nert jó havert láttam benne,akivel megoszthatok bármit, viszont érzelmileg mintha elkezdett volna kötődni, ilyeneket ír hogy végre valaki aki nem ilyen felszínes erdekkapcsolatot akár tőle és ez nagyon jól esik neki. Nem értem ezt,mert én csak úgy elvagyok vele de sulin kívül nem akarok vele találkozni.
2019. júl. 4. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Jófej meg minden, de nem akarom hogy belemzugjon.
2019. júl. 4. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Beléd zúgott, tisztázd minél előbb, hogy Te nem akarsz vele kapcsolatot.


itt az időhúzás meg a kerülés nem segít, legyél őszinte, egyértelmű és egyenes

2019. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


A múltkor még a kollégád volt.. Lssan ideje új kamuértetlenkedést kitalálnod.

2019. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!