Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem lett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem lett, de egy félreértés folytán szakított velem a Férfi. Most feszült a viszonyunk, viszont egy baráti társaságban vagyunk. Szeretném visszaállítani a régi viszonyt, legalábbis megközelítőleg. Milyen lépést tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz így, és tudom, hogy mindkettőnknek. És azt is tudom, szeret engem, épp, mint én őt. Mégis, egy fal keletkezett most köztünk. Én még a kapcsolatot is visszaállítanám, de legalább a "barátságot". Arra gondoltam, írok neki. Jó ötlet, vagy még jobban eltaszítom?

29/N


2019. júl. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a félreértés? Sokat segítene, ha kifejtenéd!
2019. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod a számát. Hívd inkább fel. Vagy mikor egy társaságban vagytok, miért nem hívod félre dumálni kicsit?
2019. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A félreértés sajnos kölcsönös féltékenység, ok nélkül, és ebből óriási veszekedés. Később kiderült, teljesen alaptalan volt mindkettő gyanú. És azt mondta, így nincs értelme folytatni, a későbbi vitákat megelőzendő. Tudom, hogy megbánta, de férfi-büszkeség...távolságtartás...nagyon rossz így. Nem merek kezdeményezni, mert hátha visszautasít, akkor abba belebetegszem. Valami "ürüggyel" kéne lépnem, de mivel? Tudom, gyerekes...
2019. júl. 11. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy belebetegszel, ha visszautasít? Akkor legalább tiszta helyzet lenne és ha úgy van, tovább tudsz lépni. De így meg csak őrlődsz.

Másrészt tudod te egy férfi mennyi visszautasítást kap életében? Sokat. Mégis túléljük.

2019. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebbe is belebetegszel így.Nem kell semmi ürügy.Felhívod vagy megírod,avgy személyesen elmondod neki,amit szeretnél.És hogy szeretnéd folytatni.
2019. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarja, így semmit ne tegyél. Nem férfibüszkeség ez, csak te szeretnéd azt hinni. Ha szeretne, nem küzdene ilyen baromságokkal. Engedd el, csak részedről volt ennek ekkora lángja.
2019. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos az előttem szólókkal, különösen az utolsóval értek egyet. Valaki MINDIG elkezdi a vitát, és bizony 10-ből kilenc esetben nem a férfi. És erre normális férfinak nincs szüksége. Az abnormális, pipogya benyalja, elhiszi, olyan is a házasság, ahol a nő vezet: káosz a köbön.


Visszatérve: világosan megmondta, hogy nem kér ezekből. Egyszer sem. Én férfiaggyal így gondolom.

2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!