Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy az exemmel ne csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy csak szünet. Egyikünk se bírná a másik nélkül, tehát nem akarjuk elfelejteni egymást. De egy ideje leragadtunk azon a szinten hogy barátok vagyunk meg néha csókolózunk és búcsúzáskor szájrapuszival köszönünk el. Mit kellene tennem hogy ez ne maradjon így?

2019. júl. 11. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a nő.
2019. júl. 11. 15:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk összeszedhetnék a maradék önbecsülésedet és eszedet, és rájöhetnél hogy a pasinak ez a világ legkényelmesebb helyzete. Néha megszeretgeti valaki, amúgy meg bűntudat nélkül kefélhet közben másokat.
2019. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont azért nem keresünk mást mert csak egymással feküdtünk le, ez (is) tart össze. A legjobb haverjának is mondta hogy nem tudna többé a szemembe nézni ha lefeküdne mással.
2019. júl. 11. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Te pedig el is hiszed hogy úgy is gondolja amit mond! Naiv vagy látom.


N

2019. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő is kételkedhetne bennem hogy lefekszek mással, mégse teszi. De nem is azt kérdeztem hogy lefeküdt-e mással, mert tudom hogy nem.
2019. júl. 11. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyan nagy szerelemben lángoltok, akkor miért ez a szünet??

Sose értettem az ilyet... legalábbis sose láttam olyant, hogy az ilyen “szünet” után folytatódjon minden a régiben. Nem is értem mi értelme.

2019. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat fogsz te még csalódni.
2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szünetnek nincs értelme. Kérdezd meg mert szabad utata adtál neki lazán félreqrhat és már nem is számít félreqrásnak csak az ő dolga. És hogy ne csak ez legyen köztetek vagy gyertek össze újra( ultimátumot adsz ) szakítsatok.
2019. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!