Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ismerkedésnél kizáró ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél kizáró ok, ha egy férfi nem adja át a helyét időseknek, tömegkölekedésen? Elvi okok miatt, nem azért mert bunkó. Mondjuk, nem jön ki jól, az idősebb korosztállyal.

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen dolog már kizáró ok lehet, akkor baj van a világgal, ahogy az idősebb emberek zömével is.
2019. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem a többi öreg tehet arról, hogy egy-kettővel baja van valakinek. Ők sem egyformák.

Ettől függetlenül nem feltétlen kell átadni a helyedet, te pénzért utazol, ők ingyen. Én spec. csak a botosnak, nehezen közlekedőnek, vagy terhes, gyerekes anyukáknak adom át a helyemet.

2019. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez a téma nem merül fel ismerkedéskor.


Egyébként nem.

2019. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem kizáró ok. Nekem negatív tapasztalatom van már csak a mást előttem felengedéssel, nem hogy egy hely átadásával.


Röviden: 10. osztályban év végén nem vettem az iskolásbuszra bérletet, mert nem érte meg, inkább vettem reggel jegyet, délután nem egy másik busszal jöttem haza szintén jeggyel. (Megemlíteném, hogy nálunk, ha valaki a buszban áll és egy rendőr negállítsa a buszt, a sofört megbűntetik, az állókat meg ott helyben leszállítsák, így van olyan soför, aki inkább nem kockáztat, és ha nincs ülőhely, fel se vesz) Tovább a történet: rajtam kívül a buszmegállóban volt még 2 nő, sok, méretess bevásárlószatyorral s egy kislánnyal. Bár mikor a busz megállt én előbb értem az ajtóhoz, előttem felengedtem őket. Ők hátul 3-an a 4-es helyet elfoglalták. Én mentem hátra (mert csak ott volt hely), akartam leülni (mert ott 4 személy számára volt ugyebár hely, s a soför is így számolta ki), de mivel ők a szatyraikat mind maguk mellé tették az ülésre, nem tudtam leülni. Szóltam nekik, hogy csússzanak arrébb, de csak néztek értetlenül (pedig magyarok voltak), majd még a soför is kezdett velem ordítozni, hogy üljek már le, de továbbra se ültek arrébb, csak mikor a soför hátrajött.

Ezek után nekem mondhat bárki bármit arról, hogy részesítsem előnyben az idősebbeket, én biztos nem fogom. Aki gyorsabb az ül le, azé a hely.

2019. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszene, viszont mire kiderülne, már rég kapcsolatban lennénk. Nem szeretem az ilyen beszűkült gondolkodású embereket.
2019. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Oooh? Szóval a nők már ismerkednek olyanokkal, akik buszoznak? Haladunk a realitás felé itt, gyk-n...


Egyébként helyzetfüggő; rossz szájízt hagy bennem, ha valaki bunkó, és nem tudom, hogy meg tudnám-e kedvelni. Nem is akarnám...

Az még belefér, ha valaki nem szeret 1-2 embert, és hogy úgy mondjam, nem igyekszik a legjobb arcát mutatni feléjük, de azt elmondhatatlanul gáznak tartanám, ha valaki úgy általában bunkó lenne pl az öregekkel.

2019. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
"Elvi okok miatt, nem azért mert bunkó." De bizony azért. Csak ideologiát gyárt hozzá, ettöl kimondottan unszimpatikus lenne.
2019. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mert nem jössz ki az oregekkel, még nem kell parasztnak lenni.

2019. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elvi okok"


Az ilyen h..lyétől kímélje meg az ég a normális nőket.


Egyébként pedig rettentően bn..kó és tiszteletlen vagy. Igen, az vagy. Végig néznéd, ahogy szegény nénike, aki alig a lábán, álljon a buszon, miközben ígyis sz..rok az utak? Sokszor nekem is, fiatalon, elég megfeszítő kapaszkodni buszon, hát nekik meg aztán tényleg megerőltető.


De tudod, mindenki azt kapja vissza, amit ad.

2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
UI..: igen, kizáró ok.
2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!