Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy erőteljes, határozott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erőteljes, határozott és szókimondó nővel tényleg csak egy még dominánsabb férfi tud bánni? A többi inkább elmenekül előle, mert nem tudják irányítani?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

A papucsok pont ilyet keresnek.

A dominansabb ffiak kivàgjàk az ilyet a .csàba

2019. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem.

En hatarozott , nagyszájú, szókimondó nő vagyok, párom inkább csendesebb típus, elfogad olyannak amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni, dominálni.

2019. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért kéne kivágni kedves első? Nem tesz semmi rosszat, és ugyanúgy tán még szenvedelyesebben tud teljes szívvel szeretni... Csak nem tűri a tiszteletlenséget :)
2019. júl. 22. 19:26
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen vagyok,hogy ami a szívemen,az a számon sokszor.Elvárom a tiszteletet és az őszinteséget,nem szeretem és nem is tűröm el,ha valaki szórakozik velem.Nálam nem lehet csak úgy mellé beszélni.:)

Viszont ezek mellett tudok félénk,zavart,kedves és aranyos is lenni. Akikkel eddig összehozott a sors,azok közül az egyik nem tudta ezt kezelni,a másik srácot pedig vonzotta ez.

Nem feltétlen kell dominánsabbnak lenni,csupán tisztában kell azzal lenni,hogy vannak olyan lányok,akik nem a hátuk mögött adnak véleményét pl.:elégedetlenségre,hanem azokat nyíltan közlik velük.

2019. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miert kellene iranyitani a masikat egy kapcsolatban ? .. kozosnevezore kell jutni,nem iranyitani,vagy parancsolni a masiknak...fuggetlenul attol hogy nagyszaju hatarozott vagy-e,vagy csendes visszafogott ...

En szabadszaju,hangos no vagyok,es volt mind 2 tipusu parom.A kulcs az volt,hogy probaljuk ugy intezni a dolgokat,ahogy az mindkettonknek megfelel.Amiert en voltam a 'dominansabb' sok esetben,az nem azt jelenti,hogy a masikat foldbe dongolom,es teszek ra,hogy O mit akar..

2019. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak tesom ilyen tipus.

A baratom hatarozott dominans srac es ö mondta nekem 4szemközt hogy a parja helyében màr kivagta volna a ..csaba. ezutan kb egy év mulva szépen kidobta a pàrja a hàzbol.

Pedig okos vezetö beosztasu karakàn maximalista nö kb


Vagy barinöm meg az a kenyes tipus a pasija meg ugral neki mint egy pincsi. Vett neki kocsit a csajnak nem tetszett masik heten mar masik kocsija volt. A pincsik kitartanak ilyenek mellett

2019. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocsi véletlenül nyomtam a lepontozást, likeolni akartam :(
2019. júl. 22. 19:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagyis nem nyomtam el semmit, csak elnéztem, szóval tárgytalan 😅
2019. júl. 22. 19:38
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Okes :)


Jo lenne ha mindeni 1% rol indulna akkor legalabb a like lenne ösztönözve es a pozitivizas. Ezen agyalgattam multkor. Kb mint a facen. Ott sem az egymas szidasa megy mint itt.


Csak off kent jutott eszembe

2019. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak egy domináns férfi tud velük bánni, hanem az ellentettük is. Talán még jobb is, mert sokat tudnak tanulni egymástól. Nekem ilyen a barátnőm, én közel sem hasonlítok rá, és nagyon jól megvagyunk immár 2 éve.
2019. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!