Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénk, alacsony, csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk, alacsony, csúnya, anyukám pici típusú férfiak tényleg ennyire válogatnak?

Figyelt kérdés

Tomi haverom szerintem csúnya gyerek és alacsony is, 160 centi kB. 36 éves és egy barátnője sem volt, szerintem szűz még, hiszen csak a legjobb, legszebb nőket tartja vonzónak, volt már hogy átlagos lány adott volna neki esélyt, de úgy elhajtotta mint a sicc.

Ez mennyire jellemző az ilyen férfiak körében?


2019. júl. 24. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Naon jellemző. Azért nincs csajuk, mert elhajtják az átlagosakat. A férfi érték minden nő számára, sajnos a fordítottja nem mondható el.
2019. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy hallottam, Tominak megvolt a fél falu. Nem tudom miről beszélsz.
2019. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Te hol élsz? Az átlag férfi szinte mindenkire és mindenre rámozdul, aminek puncija van.
2019. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. Igen az átlag lehet, de a 160 cm magasság az minden csak nem átlag szerintem.
2019. júl. 24. 16:18
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ilyenre is van példa, de sokkal-sokkal gyakoribb, hogy a nő akar a saját maga szintjénél sokkal jobb képűbb pasit.
2019. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A Gyakorin elég gyakori. Lásd a tőkés házimacskája és társai.

A való életben nem tudom, mennyire jellemző, de hadd vélekedjen így, majd koppan, amikor 75 évesen is ugyanitt fog tartani.

2019. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Egy férfinek jogában van válogatni,nem?
2019. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván szubjektív kit tartunk rondának, előnytelen külsejűnek. De én azt vettem észre, hogy durván előnytelen külsejű ismerőseimnek tényleg magasabbak az igényei. Ez lehetséges azért is, mert idővel fantáziákba, álomvilágba menekülnek és nem realisták. És ez nemfüggetlen, van ilyen nőrokonom is, aki 130 kilós és totálisan leszarja a külsejét, még harminc felett is az anyja veszi neki a ruhákat, de neki helyes, fitt férfi kell.

Vagy sörhasú, alkesz férfi ismerős, folyamatosan osztja az észt a nála jóval szebb nőknek a külsejükről.


Létezik ez a jelenség.

2019. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi érték minden nő számára"


Azért ezzel vitatkoznék... főleg a mai szemléletmód mellett hogy egy nő egyedül is képes boldog életet élni, illetve a férfi csak akkor érték ha van mögötte még jó pár kiegészítő amitől férfinak számít.


Persze tisztelet a kivételnek.

2019. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, előfordul, ismerek ilyen férfit, aki alacsony, nem jó képű, sörhasú és mellé még nevetséges is, mégis a 10-20 évvel fiatalabb, kimondottan vonzó nőknél akar sikert.


Viszont a fordítottja sokkal inkább jellemző: jóképű, sportos, normális, kedvelhető kollégám kb csak 165 cm lehet és szemmel láthatóan nagy hátránnyal indul az átlagos nőknél.


Egyébként meg nemtől független jelenség ez, 40+ nagyon kövér kolléganőnek csak a 30 max

2019. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!