Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánynak tetszik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tetszik egy pasi hogy viselkedik miket csinál? Igent mond egyből ezekre?

Figyelt kérdés

Rá érsz egy kicsit beszélgetni.

Szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni.



2019. júl. 24. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlenül fogalmaztad meg a kérdést. A válasz egyébként: nem.
2019. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem tetszés, csak pillanatnyilag szerencséd van hogy igent mond.
2019. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezeket a leszólításokat ki lehet még javítani ha nemet kaptam?


Mert nekem nagyon be jön a lány, bármit meg tennék érte.

2019. júl. 24. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ezt mondtad és nemleges választ kaptál?
2019. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos dolog, hogy bejön, de amíg ilyen nulla szinten állsz a kommunikációt tekintve, addig felejtsd el az elvárásaidat!


Mondd neki, ami tetszik! Aztán ha visszautasít az ezredik lány is, akkor mondanám azt, hogy gond van veled, nem tudsz tanulni a tapasztalataidból, ésatöbbi...


Tehát jeelnleg az lenne a fontos, hogy tapasztalatot szerezz!!

2019. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez jó lesz?

Szia hogy vagy, hogy telt a nyarad, voltál valamerre nyaralni,(mosolyog) nagyon szép mosolyod van, valamelyik nap délután van kedved vagy hétvégén meghívlak egy fagyira.

2019. júl. 24. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez utóbbit élőben akarod nyomni, vagy üzenetben leírni?

Csak mert egy szusszra kimondani az egészet elég hosszú. :D


Amúgy nekem elég para mindegyik, de attól is függ milyen viszonyban állsz jelenleg a lánnyal.


Csak mert egy tök ismeretlen csajt leszólítani úgy, hogy ráérsz-e kicsit beszélgetni nagyon-nagyon creepy, ilyet max. ismerőstől kérdeznék, viszont a "szimpatikus vagy, stb" alapján feltételezem, hogy nem ismered a lányt.

De ez a duma is nagyon rossz, ilyenekre, hogy szimpatikus vagy, meg szép a mosolyod azonnal megszólal a vészjelző szerintem kb. minden lánynál.

2019. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ismét élőben.


Nagyon kell nekem ez a lány, ilyen lánnyal sose találkoztam még és nem is volt ilyen barátnőm.


Szerintem a lányok örülnek ha megdicsérik őket.


Akkor mit mondjak?

2019. júl. 25. 19:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a lányt, de rosszul vagyok néha mert soká lesz még Szeptember.
2019. júl. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!