Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok ártatlan és aranyos külsejük mögött mindig egy könyörtelen és ellentétes érzelem lakozik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogyha az esetek 99,9%-ban meglátok egy aranyos/gyengéd arcú és bájos, mosolygós, vékonyka, alacsony finom kisugárzású és angyali kisugárzású csajt egyből arra gondolok, hogy az Isten is nekem teremtette, mert én is egy alacsony, vékony, helyes arcú, kedves, mosolygós, tiszta lelkű, gondoskodó és empatikus őszinte, kötődő huszonéves fiú vagyok. Aztán rájövök, hogy a pasija egy magas, izmos/nagydarab vagy szálkás tetovált, pénzes (az alkalmazottait kizsákmányoló) vagy mindenkin átgázoló karrierista, magamutogató, elvtelen és nagyképű, bunkó, magát alfahímnek aposztrofáló öntelt pali. És ezek az ártatlannak tűnő lányok pedig úgy vonzódnak hozzájuk, mint vas a mágneshez. És akkor még a szexuális részét nem is említem, amikor a pici, törékeny csajok odáig vannak a nagy farokért, miközben azt gondolnám, hogy tuti nem bírják. Mintha ez az egész elcseszett világ teljesen másként működne mindenben ahogy kellene, beleértve, hogy a tisztességesek szenvednek, a csalók kiskirályok, a lányok belül démonok, a gyönyörű gazella és aranyos mókus pedig könyörtelen zsákmány/áldozat. Esküszöm mintha Isten a nőket is úgy programozta volna, mint a gyönyörűnek és bámulatosnak tűnő csalogató húsevő növény, ami odavonzza a legyeket, mert olyan gyönyörű és csodálatos, közben meg könyörtelenül meggyilkolja a rovart (a hozzám hasonló pasikat). Létezik, hogy a nők is ilyenek lennének és a gyönyörű külsejük csupán ösztönszintű szexuális vonzalmi faktort jelentene az alfahímek számára? De így az a gond, hogy a szexuális/érzelmi ösztönök nálunk (lúzer pasiknál) ugyanúgy működnek, miközben "távol kerülünk a tűztől". Akkor miért nem születtem alapból kémiailag kasztráltnak, ha már a külsőm is erre aposztrofál?

2019. júl. 26. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Az élet igazságtalan. De te legalább gyönyörűen fogalmazol, mondom ezt úgy, hogy nem szoktam bókolni.
2019. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát a külsőből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, ez való igaz.
2019. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Nőies nőhöz (vékony, mosolygós, picike) férfias férfi illik. Te nem vagy az.
2019. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3: Akkor hozzám mégis ki illik? Ha senki, akkor ez nem egy evolúciós zsákutca és akkor mi magyarázza az én létezésemet, ha nincs meg számomra az ideális pár?
2019. júl. 26. 13:45
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha nem az vékonyka alacsony nőknél próbálkoznál kivételesen? Meglepő, de sokan "coming out"-oltak húsos nőkhöz, mert a személyiségük lehet, hogy sokkal elbűvölőbb. Az a baj, hogy nem látsz az orrodnál tovább, előítéletes vagy a nőkkel. És csodálkozol, hogy azok a típusok, akik külsőleg tetszenek, nem hordozzák magukban az általad vágyott elemeket.
2019. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Haver, te a jövő írója vagy. Ne rinyálj, ezt aknázd ki. 31F
2019. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
4.: te olyannak számítasz férfiben, mint nőben egy brünhilda.
2019. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

# 4 Az evolúció a rátermetteket részesíti előnyben, célja nincs. Ha úgy vesszük, biológiailag bármelyik termékeny nőhöz illesz.

Nem értem a problémád.

2019. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a kis nyuszi, meg a cuki mokus azert aranyostundibundike, mert jo a sajtoja.


Ahogy a pici, cuki, vekony, mosolygos lany is, ugyanaz.


Valojaban a nyul es a mokus irtando mezogazdasagi kartevo. Itt Malajziaban a durianszezonban ropognak a fegyverek, soretessel lovik a mokusokat az ultetvenyeken.

2019. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Hasonlót keresünk magunkhoz, de egyben egy kiegészítő elemet is, hozzád inkabb egy fiusabb, belevalobb csaj illik, vagy éppen egy domináns nő, neked kéne ezt vágni, nem is értem miért egy ugyanolyan nőt keresel, mint te, annak mi értelme?
2019. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!