Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, senki nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, senki nem vesz engem komolyan, a magányba pedig lassan beleőrülök. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, egyedül élek.

Nem azért mert élvezni akarom a szabadságot vagy hasonló.Bárkivel is ismerkedem, mindenki csak szexet akar, csak komolytalan dolgokat, amiből már elegem van. Tudom, hogy fiatal vagyok és találok majd valakit,de nagyon egyedül érzem magam. Barátok nem pótolják ezt az érzést. Gondolkodtam azon is, hogy keresek lakótársakat,hogy ne legyek egyedül, anyagilag is jobban kijönnék, de azzal sem lennék előrébb. Ugyanúgy magányos lennék.Ennyire rossz helyen keresgélek, vagy tényleg ilyenek a korombeliek, hogy nem tudnak/akarnak elköteleződni?


2019. júl. 27. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Na, ne viccelj
2019. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes! Jön a nagy Ő! Csak ne feszülj rá
2019. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Tenyleg rossz helyen keresgelsz... nem tunt fel hogy vannak parok rajtad kivul? Es olyanok is amelyek regota tartanak nem egy futo kaland? Ha meg feltunt akkor mit ertetlenkedsz?

Lakotars meg annyira sem “kozeli” mint egy barat.

Ebbol az jon le nincsenek igazi barataid, mert masoknak az a csalad potlo vagy a masodik csaladjuk...

2019. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés maga a felhívás privátözönre.
2019. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod írhatsz. 23/F
2019. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
96%

23 éves nő, fiatal, szexet akarnak tőle, ismerkedik, sokan kezdeményeznek nála, mégis itt sírdogál.

Annyira tudom sajnálni ezeket a nőket... ja nem...

2019. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Kirakatkérdés, teátrális kesergéssel.

Tipikus...

2019. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

23/L


Aha... :D


[link]

2019. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azokkal szoktam csak szexről beszélgetni, akiknek az intelligenciája és érdeklődési köre nem teszi lehetővé a kvantumfizikáról való filózást, ezért nem is kínoznám őket ilyenekkel.
2019. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, mint sok másik, ahol a kérdező a privát ismerkedős üzikre élvezkedik.
2019. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!