Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan párt aki komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Minden lány olyan komolytalan, hiába ismerkedem nem gondolkodnak komolyan, nincs bennük felelősség tudat, mitha kisgyerekek lennének. Sosem találtam még olyan lányt akivel hosszú távon együtt lettünk volna. Mostmár kezdek megijedni hogy sosem fogok olyan barátnőt találni aki majd a feleségem lehetne.

Még viszonylag fiatal vagyok, de ha így folytatom.

Olyan barátnőt szeretnék akinek nem a bulizásból áll az élete. Aki szeret, és aki sok időt szeretne velem eltölteni. Meg aki nem rakja ki mindenét, meg nem festi agyon magát, és aki szeretne majd gyereket.

25 éves vagyok. És már jó lenne egy stabil kapcsolat...


2019. júl. 29. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Erre nekem is válaszolhatnátok :D Én 27 vagyok és vagyonos, hálás típus.
2019. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyből egy párt akarsz keresni? Beszállni harmadiknak? Hol találhatnék olyan személyt/lányt... így helyesebb lenne a kérdést. Egyébként bárhol, vagy sehol sem. Legyél jókor a jó helyen, a jó formádban. Nincs erre konkrét képlet.
2019. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

98 százalék ilyen.. Pasik között is

1 százalék foglalt

A maradék 1 százalék isten tudja hol bujkál

Üdv a klubban..

2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nem a 20 éves csitrik után kellene futni. Bár abban a korosztályban se mindenki komolytalan.

Az a gondod, hogy válogatsz, smink nélküli szupermodell kellene, de ők meg nem fognak 20-25 évesen megállapodni az első szembejövővel.

Aki szép és komoly, az meg miért állna össze pont veled, ahhoz neked is le kell tenned valamit az asztalra.

2019. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy másik generáció vagyok, de látok ilyen lányokat, nem is keveset - ismerőseim gyerekei között. Valószínűleg csak rossz helyen keresgélsz...
2019. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gondok nálam is. Érettebb nőkkel sokkal jobb beszélgetni, ismerkedni ők komolyabban veszik. Viszont hosszútávú párkapcsolat meg esélytelen szinte a korkülönbség miatt. 28f
2019. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derwer ***** válasza:
100%

27-30 év között "komolyabbak" lesznek a nők.

30nál pedig sokaknál bekattan a biológiai óra is, hogy gyerek család.


Abban a korosztályban több sikered lehet talán. (Bár oda meg fiatal vagy)

2019. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Ez van, legközelebb megtanuljátok, hogy a rendes pasikat meg kell becsülni és nem váltogatni meg mindenkivel összefeküdni mint egy K....


Nem tudok empatikus lenni.

2019. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell, jobbat nem tudok mondani. llik rám az "olyan barátnőt szeretnék" leírásod, de én meg férfiban nem találok olyat, amilyet keresek.


Pedig szerintem nem nagy igény, hogy káros szenvedélyektől mentes, érett, egyenrangú félként kezelő, nem lusta, később családot akaró társra vágyom 21 évesen.

2019. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!