Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elengedni a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randa kérdése:

Hogy lehet elengedni a párkeresés iránti vágyakat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2019. aug. 1. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag belénk van kódolva, úgy, ahogy az éhség, az álmosság, és a tüsszentőreflex. Nem tudsz mit tenni ellene. Sosincs késő, aki feladja, az mindig túl korán adja fel.
2019. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szellemileg ép emberként nem lehet.
2019. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég szomorú.
2019. aug. 1. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek lehet párja, még a világcsúfjának is. Személyiség függvénye. Nem kell semmit elengedni,, de azt megirom h a búvalbaxott embereket senki nem szereti.
2019. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi v nő vagy?
2019. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

#1


Dehogynincs keso. Nekem pl. a korombeli nok mar nem tetszenek, nem vonzanak. Fiatalabb korosztallyal meg nem tudok elkepzelni kapcsplatot, mert tok masok vagyunk. Meg sajnos a fiatalabb korosztaly sem tud elkepzelni velem kapcsolatot, mert nem vagyok tul eleresztve anyagilag....

2019. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
6-os, 1-es vagyok. Hát igen, kifogások mindig vannak.
2019. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat aki annyira randa.... inkább adja fel!
2019. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy, hogy kissé "erőltetve" a negatívumokra koncentrálsz, akár fel is nagyítod őket. Egy párkapcsolat nem csupa öröm és boldogság. Rengeteg energia, alkalmazkodás, megfelelési kényszer, olyan kompromisszumok, amikkel nehéz igazán lehet önfeledten, derűsen élni stb. Erre kell, érdemes ilyen esetben irányítani a fókuszt, és nem a nagyon boldog(nak tűnő) párokra, a romantikus pillanatokra, esküvőkre és babákra. Vagy gondolj arra, hogy egy sikertelen próbálkozás nem csak kulturált elutasítással végződhet, hanem úgy is, hogy kiröhögnek (szemtől szembe vagy a hátad mögött), megszégyenülsz, megalázódsz.


Nem megy könnyen és simán, eleinte nehéz "megerőszakolnia" magát, a gondolatait az embernek, de nem lehetetlen.


(28/N, ha ez számít bármit is)

2019. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: lehet igazán (#9 voltam)
2019. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!