Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a kettős mérce,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a kettős mérce, hogy egy természetes vörös nő az igazi szívtipró, viszont egy vörös hajú pasi az meg ultra gáz?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a vörös haj is nézhet ki nagyon szexin.
2019. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor, ha szép. Ha csúnya, akkor a voros lány főleg nem kapos.
2019. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne a vörös hajú pasi ultragáz. Még Ed Sheeran sem, pedig ő nem jóképű. Vagy ott van Damian Lewis, Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch.
2019. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ed S.-t ismerem, ő tényleg szexi, a többit nem. De ez is olyan, hogy ízlések és pofonok.
2019. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem gaz egy voros pasi. Nekem a harry potter haverja mindig is bejott. :D kis cuki fiu

En az a fajta lany vagyok, aki nem a foszereploert van oda egy filmeben, hanem annak a legjobb baratjaert. :D

2019. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a vörös hajú férfiakkal. Ismerek néhányat, egyik sem "ultra gáz". Sőt! Középsulis koromban volt egy vörös hajú pasim. Nagyon helyes volt.
2019. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap láttam a zebra mellett állva egy nagyon vörös hajú fiút, szinte világított így néztem én is oda. Mellette a barátnője ölelgette és csókot adott neki, amíg vártak a zöldre. Szóval erről ennyit. Egyébként nem volt semmi gáz a hajával.
2019. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok, nőknél sikeres (értsd: csajozógép vagy épp boldog párkapcsolatban él/házas) vörös hajú férfit ismerek.
2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valaki szóljon erről Harry hercegnek is... xD
2019. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!