Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz társat találni?

Figyelt kérdés

Hogyan leljek rá arra akit szerethetnek, és viszont szeretne?

Több társkeresőn ia fent vagyok.

Mik a tanácsaitok?

Tudom sok kérdes született már ezzel kapcsolatban, de hátha tud valaki tanácsot adni.



2019. aug. 2. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Elsősorban magad, az elméd tedd rendbe, hogy lásd ki kell neked és betuds fogadni és adni a szeretetet. Sokan azért akarnak párkapcsolatot hogy értékesnek, szerethetőnek érezzék magukat, viszont abból nem lesz egészséges párkapcsolat.
2019. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Én több évig voltam egyedül és most megtaláltam az igazit. Ráadásul társkeresőn.


Három tanácsom lenne:


1. Mindig add önmagadat. Olyannak mutasd magad amilyen vagy, nem amilyennek gondolod, hogy szeretnének látni. Persze alap illemszabályokat tartsd be, de ne játszd meg magad a másik kedvéért.


2. Egy kicsit ki kell mozdulni a komfortzónából, kezdeményezz, adj esélyt ha egy kicsit is olyan a helyzet, mert lehet, ki tudja alapon...


3. Ne tedd túl magasra a lécet. Gondolok itt pl. társkereső oldalon való ismerkedésre. Én személy szerint nagyon kritikusan álltam hozzá mindenkihez, ez gondolom hiba volt. Jelenlegi páromnál is voltak fenntartásaim az elején, amíg személyesen nem ismertem meg. De utána megláttam élőben, megismertem milyen valójában, és elfogadtam minden dolgát, sőt nagyon megszerettem.


Ne hagyd, hogy egy furcsa pillantás, vagy egy rossz szögből készített profilkép már az elején esélytelenné tegye a dolgot. Ja és nem szabad feladni, ha megtalálod az igazit, utána azt mondod majd, hogy rá megérte várni.


26/F

2019. aug. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Barnabas333 ***** válasza:
0%
2-es jól leírta, illetve ezt minden nap megkérdezi itt valaki, kár, hogy a nők nem fogadják meg 2-es tanácsait akkor egyszerűbb lenne a dolog. 42F
2019. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha férfi vagy, akkor azért, mert nem vagy szívdöglesztően jóképű, magas, izmos és gazdag. Ha nő vagy, akkor azért, mert senki sem elég jó neked.
2019. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lassan kihalnak mint a dinok. Majd jönnek a sex robot nők.Azt nem lehetetlen....
2019. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Nem kúlső alapján ítélek meg egy embert. De az útcán, senki nem szólít meg. Ha betérek egy szórakozó helyre rám se néznek. 3 társkeresőn hónapok óta senkinrám se ir.

Pedig nem titulálom magam egy rondaságnak. Adok magamra. Járok fodrászhoz, tisztálkodom, és divatosan öltözködöm.

Nem vagyok sem molett, igaz sportos sem.


Akkor mégis mi az amit roszul csinálok?

2019. aug. 3. 02:12
 7/10 Barnabas333 ***** válasza:
Nem értem kérdező mit nem értesz amit 4es leírt... A nők sajnos nagyon egyszerűen működnek ugyanaz a pár jóképű férfi kell szinte az összesnek. A többi meg le van ejtve. Én válás után 4év alatt találtam egy normálisat társkeresőn. De csak mert alkesz az apja és semmilye nem volt. Ha gazdag családból származott volna ő sem állt volna szóba velem. Idióta az egész világ...
2019. aug. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
#6 Nem igaz, hogy senki nem ír rád. Legfeljebb a tökéletes külsejű férfiak közül nem ír rád senki. További baj veled az, hogy nem tudsz helyesen írni, az pedig általában az alacsony intelligencia jele.
2019. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Írhatok szlovákul is, es helyesen. Akkor erteni fogod amit írok? Ružomberok. Nezd meg szépen hol van a térképen. Aztán visszatérünk az inteligenciára.


( Az ilyen idióták akik a helyesírásba tudnak kötekedni inkabb ne írjanak. Köszi. )


Mindegy. Köszönöm a válaszait minden segítő szándékú kommentelőnek.

2019. aug. 3. 15:13
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Értékeléseid számának alapján viszont te egy roppant intelligen ember lehetsz...
2019. aug. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!