Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felejtsem el ezt a tinderes nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el ezt a tinderes nőt?

Figyelt kérdés
Tinderen elkezstünk beszélgetni, megkérdeztem tőle, hogy nem akar-e facebookon beszélni inkább, mondta, hogy jó, megadta a nevét, én meg bejöltem. Csak hogy utána már nem jelölt vissza, ennek már több órája. Ha eleve nem jöttem be neki, akkor miért mondta, hogy jelöljem be? Azt meg ne mondja senki, hogy nem nézte még meg a facebookját, mert minden lány kezébe ott a telefon 0-24.
2019. aug. 2. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább a tindert felejtsd el.
2019. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen biztosan jó embert jelöltél be? Szerintem szerencsétlen meg azóta várja, hogy bejelöld, te meg ilyen béna vagy.
2019. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyja hogy főjj a saját levedben.Egyenlőre van "fontosabb" dolga is,mint hogy visszajelöljön.Miss pic$a a köbön.Persze lehet,hogy mire bejelölted már meggondolta magát.
2019. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a képei alapján nem volt nehéz megtalálni a profilját.... Lehet meggondolta magát, nem tudom, de akkor meg is mondhatná.
2019. aug. 2. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az én kezemben sincs ott a telefon non-stop, talán az övében sincs, mert van élete. Csak egy tipp.
2019. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az ritka,hogy valaki beközli egy idegen embernek,hogy bocsi meggondoltam magam.Nem akarom,hogy bejelölj.
2019. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan azon hisztizel, hogy néhány órája nem jelölt vissza? Lemerült a telefonja, moziban van, a nagymamájánál van vidéken és nincs térerő, elfogyott a mobilnete, millió oka lehet.
2019. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs valami olyan képed fent a facebookon, aminek láttán úgy döntött, hogy inkább mégsem jelöl vissza? Miket szoktál posztolni? Egy facebook profilból+idővonalból sok dolog kiderül az emberről.
2019. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!