Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim! Ti is észrevettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ti is észrevettétek azt a jelenséget, hogy csúnya és átlagos férfiak jóképűnek hiszik magukat?

Figyelt kérdés

Gyakori eset.

Mi lehet az oka?


Férfiak, ti jóképűnek hiszitek magatokat?



2019. aug. 2. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért mi nők nem így vagyunk vele? :) Ugyan már... egobajnok mindenki. :D
2019. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Azt nem.

Én inkább azt vettem észre, hogy a középszerű, baromi unalmas férfiak is azt hiszik magukról, hogy a véleményük egyedi, az élet iránt mutatott cinizmusuk szánalmas és béna helyett inkább bölcs és érett dolog, és minden, amit mondanak az új és jelentőségteljes.

Nem az.

2019. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ramos ökle ***** válasza:
68%
Mert ha nem ezt sugallják maguknak és magukról, akkor itt fognak siránkozni, hogy nincs nőjük. :D
2019. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Gyakori eset? Mert láttál életedben három ilyet, akkor már gyakori? Nem hiszem. Mivel 32 évesen soha senkim nem volt edzés, okés tanulmányok, humor, stb mellett sem, ezért nem, biztosan nem vagyok jóképű. Távolról sem.
2019. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Lexarom milyen a "képem", mert ku*vára nem érdekel, hogy mit gondolnak a magyar nők doha többet nem kezdek eggyel sem. :D
2019. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Barnabas333 ***** válasza:
96%
Én szörnyfejűnek érzem magam. Most akkor jobb neked kérdező? 42f
2019. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Eléggé átlagos, semmilyen palik hajtanának arra, hogy csak megdugjanak. Nem mintha a díszmacsónak több joga lenne, deeeee... Csak nála talán elhiszem, hogy vannak nők, akik aláhasalnak
2019. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

2-es. Tudjuk, nagyon kevesen érnek föl emberi nagyságodhoz.

Egyébként ha lenne annyi eszed mint amennyi nincs, akkor tudhatnád, hogy egy anonym fórumon mindenki azt ír amit csak akar. Kiírhatja magából a lelki bánatát, amit mondjuk közép vagy felsővezetőként nem tehetne meg f2f (face to face... segítek: szemtől szembe) Ja, boccsika, te ezt tudtad.


Aztán azoktól se legyél túlságosan elhalva, akik meg előadják a szivárványos, rózsaszín habos ultra pozitív véleményüket. Ne vegyél egy kalap alá olyan embereket, akiknek nem azonos a múltjuk, a jelenük, az anyagi helyzetük, a neveltetésük, a habitusuk, a hozzáállásuk, stb.


Ugyanazon kérdésre adott válaszok mind helyesek, már ha nem trollkodik valaki. Mond neked az a szó valamit hogy "nézőpont"? Keress rá a google-ban.


Én már nem egy embernek írtam privátot, akiken láttam hogy valamiért nagyon sötétben látnak bizonyos dolgokat. Aztán egy kis beszélgetés után kiderültek az okok.


koorva könnyű itt negatív jelzőkkel megbélyegezni a másikat, bár hozzáteszem, ez nagyon jó és egyszerű megoldás az önön egónk fényezésére. Hát persze, ő h*lye, de ÉN mennyire jól látom a dolgokat, hát persze hogy nálam az igazság, hát persze hogy én vagyok az okos.


Sőt, én is találkoztam már a gyk-ról is olyan emberrel, aki "lefikázott". Aztán milyen érdekes, teljesen jó hangulatban, és 180 fokos fordulattal búcsúztunk el egymástól, már ami a rólam alkotott véleményről szól.

Na puff neki.


Itt nem nyomi incelekről van szó, hanem önbizalomhiányos emberekről, akik tisztában vannak azzal, hogy a versenybe nem hendikeppel szálltak be. Azt látják hogy fullos férfiak tarolnak. Azt látják, hogy az ő saját stílusuk, külsejük nem hozz nekik sikerélményt. Ettől miért lennének ők nyomik vagy rossz emberek? Hol jobb az, ha uniformizáljuk a világot? Mindenki gyúrjon, növesszen trendi szakállat, tetováltassa magát össze, legyen domináns? Mi van akkor, ha egyszerűen csak önmaga akar lenni, és azt szeretné ha önmagáért szeretnének?


Ja, én 40+ -os vagyok, házas, családos, meg van mindenem. Én ebből a szemszögből nézem a dolgokat, nem abból hogy elítéljek másokat.


Azért marha nagy különbség van egy akár negatív hangvételű(inkább ez az elkeseredettségből adódik) komment, és egy egóból történő leszólás között.

Ebből is az látszik, ki milyen szinten áll morálisan. Nem baj ez, én betudom a tapasztalat hiányának, vagy a fiatal kor miatti éretlenségnek.

2019. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Én ronda vagyok, problem?


F

2019. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Trsh ***** válasza:
100%
Ha gondolod kérdező, küldök egy képet magamról, és döntsd el magad.. Az a baj, hogy mindenkinek hatalmas ego társul az egyébként is szerény értelmi képességük mellé az emberek nagy részének, legyen szó akár nőkről, akár férfiakrol.. Tisztelet mindig a kivételnek..
2019. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!