Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vezethető vissza ha egyáltalán nincsen vágyam a lányok társaságára és szexuális vágyat sem érzek irántuk?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok fiatal szexuálisan sem vonzanak a lányok. Nem úgy tekintek rájuk mint a korombeliek. Nem akarok a közelükben lenni mert olyankor kellemetlenül érzem magamat. Lehet, hogy azért mert tudat alatt tudom, hogy úgysem lennék hozzájuk méltó és így védem meg magamat. Visszagondolva a hormonok nem dúltak bennem idáig sohasem. A húszas éveim elején járok de felmutatni semmit sem tudok sem a párkapcsolatok, sem pedig a lányokkal való bármilyen kapcsolat kialakításában. Nagyon ritkán vannak olyan pillanataim amikor nem tudom a vágyaimat és az érzéseimet kontrollálni és elfojtani és ilyenkor szexuális vágyat is érzek irántuk. De csak egy pillanatig tart mert nagyon hamar rájövök arra,hogy nekem távol kell maradnom tőlük hiszen nem volnék senkihez sem megfelelő.

2019. aug. 3. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Meleg vagy.
2019. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok.
2019. aug. 3. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor forró mint a vasaló?
2019. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos volt egy csaj, akiben eddig a legnagyobb bizodalmad volt. És hát megváltozott hátrányára, vagy nagyot kellett csalódnod benne. Ezért elkezdtél általánosítani a lányok felé.

Ne búsulj, sokan vagyunk ezzel ugyan így! A lányok nem az életre vannak nevelve, hanem hogy bűn a szexualitás.

2019. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Keress fel egy szexuálpszichológust. Ez nem ingyen szaktanácsadás, mi amatőrök vagyunk.
2019. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha meg tudod tanítani másoknak is akkor meggazdagodhatnál. Rengetegen vagyunk akik szeretnének megszabadulni a nők iránti vágyainktól.

30F

2019. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!