Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek semmi gondja a külsejév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek semmi gondja a külsejével (és emiatt a csajozással) az képmutató módon miért nem fogja fel/ismeri be, hogy milyen baromi nehéz a csúnya/alacsony/ronda pasiknak?

Figyelt kérdés
Tök jó, hogy mindenki hibáztatja az átlag alatti külsejű pasikat, akik minden téren átlagon aluliak (arc, magasság, alkat, péniszméret), hogy miért olyan bénák, amiért nem tudnak csajozni és kapcsolatot kialakítani, miközben gőzük sincs, milyen baromi nehéz ilyen körülmények között. Csak osztják az észt, mint a politikusok a megélhetésről, miközben soha nem kellett megnézni a pénztárcájukban mennyi pénz van. Jobb lenne akkor ha az ilyenek tényleg nem szólnának hozzá az érintett emberek problémáihoz, de hogy még beléjük is rúgjanak utólag még egyet csak azért is, az szerintem elkeserítő.
2019. aug. 3. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Én még ilyen férfivel nem találkoztam, ellenben veled a kevésbé sikeres férfiak előszeretettel degradálják sikeresebb társait.
2019. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Figyel csak jóbarát, mindenki leszarja a csajozási gondjaidat. Tényleg, komolyan senkit nem érdekel. Ha nem ez lenne az egyetlen témátok, ha nem ezen rinyálnátok folyton, hogy nektek milyen szar, akkor senki nem akarna "észt osztani". Ha nem vagy kíváncsi mások véleményére, akkor tartsd magadban a problémát. Ha kiteregeted a sirámaidat, akkor fogsz rá véleményt kapni, akkor is ha ez neked nem tetszik.
2019. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek, nehéz. Fogadd mély együttérzésem.
2019. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

En azt nem ertem, hogy aki igy latja magat, az hogy varhatja el, hogy egy no tobbnek lássa?

Illetve azt nem ertem, hogy pontosan miben nehezebb egy ilyen kaliberu ferfinek? Mi a serelem? Hogy neki nem ajanlkoznak fel a nők? Elarulom, hogy hozzam soha eletemben nem jott oda egy ferfi sem, sem csúnya, sem helyes. Akikkel osszehozott a sors, szinte mind interneten probalkozott be, es mind ugyanigy sajnaltatta magat, es en eselyt adtam nekik. Es tudod mit? Gyalazatosan bantak velem. Mostanra mar ugy vagyok vele, hogy a kozelembe se jöjjön senki! Szoval szerintem semmivel sem lenne nagyobb hatranyod, ha osszeszedned magadat, letenned az onsajnaltatast es odamennel egy lányhoz anelkul, hogy a serelmeidet verned le rajra. Eztel maris tulszarnyalnad a ferfiak 98%at. Csak azert azt is fontos megjegyezni, hogy nem a szuper modelleknel kezdodik az atlag no...

2019. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj már, mi baj lenne a péniszmérettel, ha el se jutsz idáig, hogy megszólítsd a lányt?

Feltételezem nem letolt gatyával ismerkedsz...

2019. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

#4 full kamu.


Mindig jön ez a kamu szöveg hogy eddig mindig esélyt adtál, de pont véletlenül most elfogyott. Tudod hányszor hallottuk már ezt??? Unalmas.


Kérdező, ez sajnos igy van, nem tudunk mit tenni ellene,

Ez van, bele kell törödnünk, hogy nem csak a való életbe de még az online térbe is belénk rúgnak mert jobb helyzetbe vannak.

2019. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

#6 Olyanokat tudnek meselni neked..

Nem ok nelkul járok szakemberhez kezelesre, hogy fel tudjam dolgozni a tortenteket, de a lenyeg, hogy szegeny elesett nyomi pasikkal mindenki egyutterezzen, ha a fyutyijuket nincs hova tenni...

2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

#7 nem kell még egy lapáttal rátenni...


Ha szakemberhez kell járnod az sajnálatos, csak nem férfi miatt! Minden normális nő kb a második mondat után tiltja a nem megfelelő jelentkezőt. Vagy legkésőbb az első randi után. Szóval mi szerencsétlen srácok senkit nem teszünk tönkre. Azok a nagymenő gázos fickók aki a csillagot is lehazudják és ti bedöltök nekik azok igen! Csak nagyon nem kéne a két totális embertipust összekeverni.

2019. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Sok "nyomi" férfi ismerősöm lett házas, vannak gyerekeik. Szóval valahogy mégis sikerül sokaknak. Igazából egy öreg bácsit sem ismerek akinek soha ne lett volna senkije, pedig a munkám során rengeteggel találkozom. Az lehet, hogy sokáig kell várnod, mire megtalálod, de nem kell eltemetned magad az esélytelenek nyugalmával. Aki nincs a helyzetedben attól ne várj együttérzést. Ahogy te sem tudsz együttérezni mondjuk egy jóképű, nagyfarkú, milliomos problémáival.
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
* totálisan eltérő tipust
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!