Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesnek kell lennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesnek kell lennem, hogy komolyan vegyenek a nők?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 éves vagyok és még sajnos nem volt párkapcsolatom. Legtöbbször azért utasítottak vissza, mert túl fiatal vagyok.

Hány évig kell még várjak, hogy komolyan vegyenek a nők?



2019. aug. 4. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De a gondolkodásod is ennyi? Külsőd is?
2019. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez a túl fiatal vagy szöveg azonnal elmúlik, ha sok pénzed lesz, fullos lesz a külsőd vagy lehengerlő a viselkedésed.
2019. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem párkapcsolati ismerkedésről van szó, hanem csak úgy barátkozás miatt akkor jól ki szoktam jönni a velem idősebbekkel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem az a típus vagyok, aki csak ilyen kompjúteres játokokat nyomat egész nap meg az anyukája viszi be neki a kajáját. Mellesleg én főzök magamra és ezeket a játékokat amikkel a kockák pazarolják az idejüket teljesen hidegen hagynak. Ezeket csak azért írtam, hogy lássátok, hogy nem egy életképtelen ovis vagyok.
2019. aug. 4. 00:51
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Aki nem folyamatosan szlenggel beszél és hasonlók, hanem egy kicsit is komolyabb, az kijön az idősebbekkel. A legtöbb ember azért 18 felett már elég hasonló szinten mozog.

A gond az, hogy érezhetően feszült vagy, haragszol a világra és hasonlók. Az ezen az oldalon kapott tanácsokból hányat fogadtál meg?

2019. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4


Nem szoktam szorongatni meg feszült lenni. Lehet, hogy ez így írásban nem jön nagyon át, de hidd el a valóságban sokszor még a legstresszesebb helyzetekben is meg szoktam őrizni a hidegvérem és ritkán idegeskedem. Középben is többször volt olyan, hogy felelések, dolgozatok előtt mindenki idegeskedett meg ádázul lapozgatta a füzeteit, de én csak békésen néztem ki az ablakon a fákra és madarakra és csodáltam a természetet, sokkal nyugodtabban ültem később le az aztalhoz mint a többiek. Egyszer oda is jöttek megkérdezni: „X, te nem idegeskedsz?” erre én: „Nem, miért az segítene?”


Ami meg az illeti, hogy haragszom-e a világra. Nos véleméynem szerint, ameddig ennyi éhező és szenvedő ember van úgy, hogy mellette mások meg ennyire dúskálnak a vagyonban és más emberek szenvedéséből élnek meg addig szerintem akiben mustármagnyi lelkiismeret van, az haragszik a világra, amiért az így működik.


Az összes tanácsot igyekszem megfogadni. Csak a gond az, hogy a legtöbb sablonos és redundáns információkat tartalmaz. Vannak olyanok is amiket meg azértnem tudok megfogadni, mert eleve eszerint éltem az életem. Néha meg egymással ellentétes tanácsokat kapok. De ettől függetlenül ne kíméljetek, írjatok csak le mindent, hátha valami újat és hasznosat ír valaki. Nem vagyok sértődékeny sem érzékeny, inkább a kényelmetlen igazságot akarom mint a megnyugtató hazugságot.

2019. aug. 4. 01:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Lányokkal való ismerkedésnél sincs benned stressz?

Azzal nincs gond, ha valaki haragszik a világra, de ha folyamatosan ez jön át rajta, akkor arra szerinted miért lenne kíváncsi bárki?

Mondanál pár tanácsot, amit megfogadtál? Nekem mindig olyannak tűntél, aki úgy érzi, hogy mindent jobban tud.

2019. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Életem nagy részét nők közt töltöttem. Leszámítva a közdősport, és egyéb edzéseket nagyrészt nők közt szoktam lenni. Általánosbanévekig én voltam az egyetlen fiú az osztályban, mindig is döntően lányos osztályban voltam. Munkahelyeimen is többnyire nőkkel dolgoztam stb. Egyáltalán nem vagyok stresszes ha nők közt vagyok. Egy csomó olyan dolgot is értek a nőkkel kapcsolatban, amit más férfi nem.

Alapvetően a beszédtémát a másik ember igényeihez mérve szoktam igazítani. Ha látom, hogy a másik is olyan, hogy lehet vele a Rendszer hibáiról beszélgetni, akkor nem kímélem magam, de ha nem ennyire filozofikusak, akkor hanyagolom a témát és helyette mondjuk a divatról vagy horoszkópról beszélek...


Nem tudom te vagy-e az akire gondolok, de ha igen akkor pl azt megfogadtam, hogy nem mindig tűröm bele a pólót a nadrágomba...

2019. aug. 4. 01:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl fiatalnak gondolnak, akkor lehet, hogy túl idősekkel próbálkozol. Semmi szégyellnivaló nincs abban, nálad fiatalabb lányoknál próbálkozol.


Ahhoz képest, hogy lúzerek vagyunk mi, számítógépes játékkokkal játszók, a menyasszonyomat azon keresztül ismertem meg. A hobbi nem időpazarlás, hanem kikapcsolódás. Hacsak nem heti 100 óra munka és/vagy tanulás megy nálad végig, akkor megérteném, hogy minden időpazarlás, mert te acélból vagy.


Ami azt illeti, a közös tevékenység a legjobb alap az ismerkedésre. Az összes kapcsolatomat a sportnak, a zenének, vagy a videojátéknak köszönhetem. Olyan dolgoknak, amikkel mások is foglalkoztak és jól érezték magukat. Nem muszáj íztelen bulikba járni, lehet kulturált módon is ismerkedni. Minden kérdésed a részeg csajokra, prostituáltakra, társkereső alkalmazásokra irányul, szerintem ezt az irányt hanyagold egy kicsit, és inkább indulj el a hagyományos úton.


A stílusra is figyelj oda, mert az egy dolog, hogy szerinted a videojáték marhaság, de a többi kérdésedet is áthatja egyfajta felsőbbrendűségi érzés, ahol te vagy a megmondóember, a viszontválaszaidban is tudatod a válaszolókkal, hogy te mindent jobban tudsz. Ha a való életben is ilyen vagy, akkor az nagy probléma, erre oda kellene figyelned.


26F

2019. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Azért szoktam alapvetően idősebbeknél próbálkozni, mert azokkal sokkal jobban szoktam kijönni, velük mintha jobban megtalálnám az összhangot. Meg számos más okok is van erre, de most nem vázolom mind fel. De ahogyan észrevettem ez fordítva is igaz, azaz mintha az idősebb nőknek is jobban bejönnék.


„(...) szerintem ezt az irányt hanyagold egy kicsit, és inkább indulj el a hagyományos úton.”


Igazából én mindenfelé bepróbálkozom. Néha a leglehetetlenebb helyeken is. Értelemszerűen hagyomásonyos módon is próbálkozom. De sajnos elég elkeserítő a helyzet, amikor a nők döntő többsége már foglalt, akik meg nem azok meg azért nem mert eleve nem akarnak kapcsolatot, és olyannal, aki nem nyitott az ismerkedésre igencsak nehéz bármit is kialakítani...


„A stílusra is figyelj oda”


Ok. Erre majd odafigyelek. De az biztos, hogy van egyfajta Nietzsche-i hangnemem.


„a viszontválaszaidban is tudatod a válaszolókkal, hogy te mindent jobban tudsz”


Azért nem mindent :D De vannak olyan dolgok, amiket TÉNYLEG jobban tudok itt másoknál (pl iszlám).

De nem is lenne probléma azzal ha nem értenek velem egyet, ha érvekkel alátámasztva logikai úton megcáfolnának. Mert akkor elismerem, hogy tévedtem. De ilyen sajnos ritkán van, mert nagyrészt csak személyeskednek és sokszor még alap dolgokkal sincsenek tisztában.

2019. aug. 4. 02:04
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha 22 évesen 30 éves nőknél próbálkozol, akkor még 8 évet. Ha a korosztályoddal, akkor semmennyit. A saját korosztályod "túl fiatal vagy hozzám" típusú elutasítása vagy csak üres kifogás, vagy érdemes gondolkozni azon miért nem tartanak érettnek a nők.
2019. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!