Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobban járok ha végérvényesen lemondok és nem kérek a lányokból?

Figyelt kérdés
Már 13-14 éves koromban hosszasan elgondolkodtam magamban,hogy miért félek és leginkább,hogy mitől ha a lányokról van szó. Arra jutottam,hogy minél idősebb lettem annál jobban erősödött bennem a félelem és kb. egy éve már elég nagy undor is kialakult a női nem irányába. Lehet,hogy csak a frusztráció beszél belőlem hiszen pár hét múlva leszek 21 éves de felmutatni semmit tudok a lányokkal kapcsolatban. Még 18 évesen volt egy "próbálkozásom" de kudarcba fulladt mivel nem tartottam méltónak magamat ahhoz a lányhoz és tudat alatt tartottam is tőle, hogy mi lenne akkor ha nem utasítana vissza és ezért nagy nyomás volt rajtam és az első perctől kezdve úgy álltam hozzá,hogy el fog utasítani és inkább bemeséltem magamnak,hogy nem érdeklem és ezért megfutamodtam. Kimaradtam a tiniszerelemből és az ezekkel járó élményekből. Amit ma már nem hiszem,hogy nagy fájdalom nélkül be lehetne-e pótolni és valóban lenne-e értelme. Azon is elgondolkodtam már,hogy ha lenne egy párom vajon méltó lennék-e hozzá. Vajon tudok-e majd úgy viselkedni és olyan ember lenni, hogy viszonozni tudjam ezt a hatalmas megtiszteltetését? Nagyon rosszul érezném magam, ha a jövőbeli párom akkor megbánná, hogy engem választott. Nem csak a nőktől hanem összességében az emberektől vagyok eltávolodva. Szórakozni, kikapcsolódni egyszer sem voltam. Elvonultam egyedül a szobámba és így telt el a tinikorom, hogy mindenféle videójátékon játszottam. Mindig szomorúan tekintettem azokra akiknek volt barátnőjük vagy csak ismerkedtek, jól érezték magukat a lányok társaságában. Olyankor nagyon erős szégyenérzet tört rám ha belegondoltam, hogy nekem is így kellene, de tudom, hogy képtelen lennék rá. A szüzességem miatt nem aggódom mert inkább megtartom magamnak,hogy még véletlenül se kelljen emiatt sem csalódnom. Az undorról csak annyi mondanék,hogy magamtól és a lányoktól is undorodom. Amelyik lány már szexelt az valamiért leértékelődik a szememben és utána már nem tudok úgy tekinteni rá mint azelőtt.

2019. aug. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%
Jobban jársz. (Ha neked az a jobb?)
2019. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
86%
Te igen jobban jársz. Elég fura gondolkodásmódod van. Nem vagyok méltó rá.cöhhh
2019. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 Noren1989 ***** válasza:
80%
Csak ne legyél alkoholista, és még pénzed is marad.
2019. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem menj pszichológushoz, elég komoly szociális fóbiád van.

30n

2019. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
56%
A nők mindenképpen jobban járnak.
2019. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
90%

Tedd azt ami boldoggá tesz, ebbe próbálj meg bevonni embereket is, mert egy olyan életnek ahol csak magaddal foglalkozol és nincs senki se akivel megoszthatnád az örömöd, bánatod nem sokat ér. (ezek lehetnek barátok is)

Lemondani semmiről se kell, meg lehet próbálni tenni érte vagy ha nem érzed ehhez magadban az erőt akkor tartsd csak talonban, hogy majd egyszer ezzel is foglalkozni fogsz.

Ha lesznek emberi kapcsolataid nagyobb esély lesz arra is, hogy találj olyan nőt akitől nem félsz majd, vagy jobban fogsz a társaságára vágyni, mint amennyire félsz tőle.

2019. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társasági ember és közösségben nem érzem jól magamat ezért otthonról ki sem szoktam mozdulni.
2019. aug. 4. 10:56
 8/69 anonim ***** válasza:
85%

Pszichológus, de gyorsan!

Nagykon nem oke, hogy 20 evesen ugy írsz, mintha vége lenne a vilagnak... Es igazad van, ilyen hozzaallassal, amivel nem fordulsz szakemberhez a dolgok nem fognak maguktol megvaltozni. Kerj rendes segitseget, es ez alatt nem a gyakorit értem!

2019. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ide ez a fajta "gyakoris" segítség már nem elég. Keress fel egy szakembert és nem gúnyból mondom. Hatalmas komplexusaid vannak és ez 20 évesen nincs rendben. Nagyon nincs.

Nincs vége az életednek. Ezek a problémák szaksegítséggel megoldhatóak. Miért lenne jó annak az egy lánynak az adottságod, aki szeret? Hiszen azért szeret majd meg, mert az vagy aki, Te pedig őt szintén.

Beszelgess azért több emberrel, akár innen is, hiszen azért vágyaid legbelül csak vannak. Érni fog sok kellemetlen dolog és csalódottság is felléphet, de segíthet megynílni.

22/N

2019. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan mondom jobban jársz, ha beállsz egy kolostorba. :) Nekem is ezt kellett volna csinálnom 17 évesen, azóta már nagymester lennék. :) 4X F
2019. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!