Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha a péniszméretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a péniszméretem miatt sohasem mertem lányokkal ismerkedni? Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Rendkívül komplexusos vagyok és akárhányszor meglátok egy lányt, mindig az jut eszembe, hogy nem lennék neki elég és semmi értelme próbálkoznom, mert csak az önbecsülésemet zúznám porrá azzal, hogy kicsi vagyok neki. És az a gond, hogy sajnos bőven van rá okom is, ez nem egy alaptalan jajveszékelés. Igazából görcsösen nem is vágyom kapcsolatra, de tudom, hogyha majd az egyetemről kikerülök a nagybetűs életbe, akkor baromi komoly társadalmi elvárásokkal fogok szembesülni ("hogy nincs még barátnőd/csak nem meleg vagy/nézzétek egyedül annak a kis nyikhajnak nincs barátnője a team-en belül hehe").

2019. aug. 6. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Milyen körökben mozogsz te, hogy ezeket érted a nagybetűs élet társadalmi elvárásainak? Megnyugtatlak, ennél sokkal súlyosabb dolgoknak kell majd megfelelned.


Hülyeség, amit csinálsz. Nincs önbizalmad és ezt a méretedre fogod; szeretkezés ennél sokkal többről szól. Aztán meg legalább megadhatnád a nőnek az esélyt, hogy kidobjon miatta...


Ha nem csajozni akarsz, hanem barátnőzni, akkor ez nem egy nagy hátrány.

2019. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Aztán meg legalább megadhatnád a nőnek az esélyt, hogy kidobjon miatta..."


Fél éve jöttem rendbe egy 1,5 évig tartó komplexussal fűszerezett enyhe depressziós személyiségzavarból. Gondolhatod milyen jó ötlet lenne, ha megint próbára tenném a labilis személyiségemet azzal, hogy kockáztatom az önbizalmam sárba tiprását.


"Ha nem csajozni akarsz, hanem barátnőzni, akkor ez nem egy nagy hátrány."


Persze, nem nagy hátrány... -_- Utóbbi esetben aztán majd 3-5 hónap hazug kapcsolat után derül ki, hogy mégse kellek neki, mert nem tudom kielégíteni.

2019. aug. 6. 11:07
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan, mekkora az a kicsi? Mert ismerek olyat, aki a saját ~15 centijét érzi aprónak, pedig hát az közel sem az.
2019. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Sajnos nincs vonalzóm így értéket nem tudok mondani, de referenciaként egyszer összehasonlítottam és gyakorlatilag akkora mint egy hagyományos kiszerelésű pöttyös túró rudi, hosszra és vastagságra is. Tudom hülyének hangzik, de utoljára középsuliban használtam vonalzót, a pö**öm meg nem ér meg annyit hogy amiatt vegyek (főleg, hogy még nagyobb lelki szorongást okozna a méregetés).
2019. aug. 6. 11:30
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj hogy amíg abból indulsz ki, hogy nem vagy elég senkinek, nincs mód rá hogy bármilyen szituból is jól gyere ki. Vszínűleg a józan érvek se hatnak, mint pl hogy a nők közt is vannak méretkülönbségek, és nem mindenkinek a nagy kell mert egyszerűen fáj/nem biztos hogy ami neked kicsi azt más is annak mondaná/valaki nagy méret mellett is lehet sz.r az ágyban. Pl exbarát aki nekem nagy volt, de másnak meg kicsi,ennek ellenére mivel elég impulzív volt meg türelmetlen,nem volt vele jó a szex.
2019. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úh, na az tényleg durva


https://www.youtube.com/watch?v=UVmF0zJz9oo


Amúgy meg vegyél egy felcsatolhatós nagyobbat, aztán azzal - meg kézzel, nyelvvel stb. majdcsak sikerül kielégítened az adott nőt. Aztán utána csinálhatod a normálissal, annak úgyse lesz hatása.

2019. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

"Fél éve jöttem rendbe egy 1,5 évig tartó komplexussal fűszerezett enyhe depressziós személyiségzavarból. Gondolhatod milyen jó ötlet lenne, ha megint próbára tenném a labilis személyiségemet azzal, hogy kockáztatom az önbizalmam sárba tiprását."


Akkor te nem jöttél rendbe abból a személyiségzavarból. Pont hogy akkor számít valaki "gyógyultnak" a személyiségzavarból, ha kipróbálja magát különböző élethelyzetekben és kialakítja a saját megküzdési stratégiáit. Egy terápia is addig tart, amíg át nem íródnak a régi minták, berögződések és az illető képes kockázatokat vállalni a boldogulás érdekében. Félmunkát végeztél, amit elértél, az csak részeredmény.

2019. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Kisebb kockázatokkal kellene kezdenie, nem ilyen "mindent vagy semmit"-el rögtön.

2019. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7: Pedig a pszichiáterem szerint már teljesen jó állapotban vagyok lelkileg és ajánlotta, hogy ismerkedjek bátran és nyissak az emberek felé, mert már nincsen semmi tünetem, ami depresszív visszaesésre adna okot. Én mégis azt érzem, hogyha egy lány kritikával illetne vagy visszautasítana, akkor megint visszazuhannék az akkori állapotomba. Egyszerűen nem tudom kibírni a negatív elutasítást/kritikát.
2019. aug. 6. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:

"Én mégis azt érzem, hogyha egy lány kritikával illetne vagy visszautasítana, akkor megint visszazuhannék az akkori állapotomba. Egyszerűen nem tudom kibírni a negatív elutasítást/kritikát."


Hát akkor világ életedre egyedül maradsz, mert a visszautasítástól nem ment meg semmi. A legférfiasabb férfiakat is visszautasítják sokszor, ez egyszerűen egy ilyen játék. Fogadd el, hogy annak a nőnek nem te kellesz és menj tovább. Nincs semmi értelme hibát keresni magadban és ezt úgy felfogni, hogy veled valami baj van, amiért visszautasított. Egyszerűen nem illetek össze.


Ha vársz, csak nőni fog ez a félelmed és amikor végre oda jutsz, hogy próbálkozzál, ezt látni fogják rajtad és pont ezért leszel elutasítva.

2019. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!