Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert sikerült "elengednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sikerült "elengednem magamban" az exemet amikor először beszéltünk a szakitas óta?

Figyelt kérdés

Februárban mentünk szét, rövid kapcsolat volt.


Egészen a múlt hétig nagyon sokat gondoltam rá, nehezen tettem túl magam rajta.


A múlt héten találkoztunk egy város napi rendezvényen. Beszéltünk pár mondatot mosolyogva majd mentünk tovább.


Ezóta sokkal nyugodtabb vagyok, mintha jobban elengedtem volna.


Miert?


Mindketten 27 évesek vagyunk, én vagyok a srác.


2019. aug. 9. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl jó nő volt, neked meg kisebbségi komplexudsod van, hogy nem találsz még egy olyan jó nőt mint ő volt. Hidd el, ha valami csoda folytán együtt maradtok, előbb-utóbb úgyis lelépett volna, mert a nő mindig "felfelé" keres pasit magának. Külsőségeben és egzisztenicában egyaránt.

Majd jön egy hozzádvaló, aki megbecsül, ez az időszak meg ....hát nem lesz jobb, ez van.

2019. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is átéltem ezt. Nagy tini szerelem volt. 2 év után találkoztunk ismét, nem csak futólag, hanem nagy társaságban hosszan elbeszélgettünk. Ez után éreztem úgy, h elengedtem, és őszinte szeretettel gondolok rá azóta is.
2019. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is egy szakítás után 4-5 évvel megejtett beszélgetéssel engedett el végleg az exem, úgy érzem. Mondta is, hogy nehezen találja a helyét a szakítás óta. Néha úgy érzem, fáj a hiánya, pedig tiniszerelem volt és én szakítottam. Ja, és sok - sok éve már. Én vagyok a nő. Akkor még lány. :)
2019. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!