Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges úgy résztvenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy résztvenni egy teljes fesztiválom, hogy senkivel sem beszélek?

Figyelt kérdés

Nyilván a boltosokkal lefolytatott 1-2 szavas szóváltásokat leszámítva.


Nem kell aggódjak, hozzám senki sem fog odajönni, lányok meg főként nem.


2019. aug. 10. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
koncertet hallgat mindenki, és nem beszélget, tehát simán végig lehet tolni, csak folyamatosan koncerten kell lenni, vagy vmi rendezvényen. Sziget?
2019. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sound, efott
2019. aug. 10. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:

EFOTT-on felejtős. Egyszerűen annyira egy összekovácsoló erejű fesztivál, hogy lehetetlen nem találni pár olyan embert akitől sírva válsz el utána. Az egyetlen fesztivál ahol ennyire figyelnek egymásra és ennyire jófejek egymással az emberek.

Sziget, Sound sima ügy, mindkettő undorító ha az emberek egymáshoz való hozzáállását nézzük. Mindenki szarik a másik fejére vagy éppen lenéző pillantásokat vet rá.

2019. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként simán, akkor le se sz.rnak.
2019. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát efott-on 1 napot voltam csak, ott egy olasz nővel járkáltam pár órán keresztül, de eleve azzal kezdte, hogy "nem fog szexelni velem"


...nem mintha erre bármi jelet adtam volna, mert amúgy nem volt az esetem. De örültem, hogy valaki szóba áll velem, igaz sokat kellett innom, mire természetesen ment, hogy odasodródjak valakihez...


Efotton szerintem a kis táncterek miatt működik jobban a dolog, meg sokkal magyarabb a miliő, mint máshol. Legalábbis én ezek miatt éreztem jól magam.


A nappali lehetőségekről sajnos nem tudok semmit, de sejtem hogy a strand miatt az is jobban működik.


Sajnos a fesztiválok amúgy nem az emberek összehozásáról szólnak, hanem hogy minél nagyobb profitot csináljanak a szervező cégek...

2019. aug. 10. 16:39
 6/11 A kérdező kommentje:

VISZONT


efott volt az első fesztivál ahol jártam életemben, 28 évesen, és akkor is csak egy estére mentem.


Egyedül persze....


akkor is rohadt sokat kellett innom, eleinte vicces volt, hogy rohangálok meg ugrálok, csak egy idő után beüt az érzés, hogy nagyon egyedül vagyok, mint mindig.


Igaz anno lesmároltam egy nőt, utána meg már beszélni sem tudtam.


Amikor hazafelé mentem akkor a kijáratnál rámtapadt egy ronda nő, aztán darálta, hogy "furcsa vagy, de nem baj"


értem én, hogy egy ronda nőnek nem baj, hogy furcsa vagyok, mert még igy is megéri neki, hogy van mellette valaki.


Csak akkor nem tudom miértnem fogja be a pofáját, ha ennyire necces neki, hogy legyen vele pasi.


logikus, hogy bele kell rugni az emberbe, ez valami női előjog vagy kényszeres viselkedés?

2019. aug. 10. 16:43
 7/11 A kérdező kommentje:

szigeten is voltam abban az évben, akkor is matt részegen tudtam csak odamenni nőkhöz, akkor is smároltam valakivel, de úgy otthagyott, mintha csak az időt kérdeztem volna meg.


tavaly meg soundon és szigeten is voltam, mert elvitt az akkori nőm, szóval akkor nem érdekelt, hogy kivel hogyan alakitok ki kapcsolatokat, mert volt értelme az ottlétemnek,

2019. aug. 10. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Az EFOTT azért működik jobban ilyen szempontból mert nem egy agyon hypeolt fesztivál, leginkább egyetemistáknak meg középiskolásoknak szól. Nem jön le a gazdag arab pedofil, nem jön le a kiöregedőben lévő gold digger luxusprosti, nem jön le az ilyen presztizsből fesztiválozó hülye pcsa aki csak magamutogatás miatt jár mondjuk a Soundra. Teljesen más társaság, olyanok akik nincsenek elszállva maguktól.
2019. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát én ugy mondanám ezt, hogy full vidékiek vannak de ahogy gondolod:D


nem bántok senkit, nekem jó az efott is


most döntöttem el, hogy jövöre nem a soundra megyek, hanem végig az efottra inkább...


hozzá kell tegyem, hogy anno még a soundot is kb 5x kisebbnek képzeltem el, mitn amekkora valójában, és egy viszonylag kis fesztiválról beszélünk...

2019. aug. 10. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy lehet. Ha nem vagy képes kapcsolatot teremteni akkor mindegy hol vagy vagy hányan vannak körülötted.


A hétköznapi életben is több ezer ember mellett mész el.

A rendezvény se más. Nem azon múlik! Te is egyszerűen egy szürke senki vagy akire senki nem kiváncsi. Szerintem ne égesd magad és ne kinozd magad azzal hogy normális, szórakozó, jól érző emberek közé mész. Csak fájdalmat okozol magadnak. Inkább maradj távol tőlük! Jobb lesz!

2019. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!