Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen belső tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belső tulajdonságokkal tudja kompenzálni egy nő a 10/1-es külsőt? Vagy nem adjátok ennyire le soha?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy leginkább önbizalommal, és az abból fakadó kisugárzással... De ha te magad 10/1-nek gondolod, akkor pont ez hiányzik...
2019. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De milyen a 10/1 egyáltalán? Nehezen tudom elképzelni...
2019. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Nincs 10/1-es nő, aki igényes magára és csinosan öltözködik.

Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok egy Irina Shayk.


Sminkkel rengeteg minden javítható optikailag az arcon, egy jó frizura pedig ki tudja emelni az arcot.

A testsúly az egyetlen amiért izzadni kell, ha jó alakot akarsz.

2019. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a 10/1 az a torzszülött kategória kb. Azzal nem lehet mit kezdeni.
2019. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy ha 10/10-esként viselkednék, az vonzóvá tenne egy rossz külsőt?

2019. aug. 11. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5: Eleve szokj le a pontozgatásról. Egyrészt egy ember nem csak a külsőből áll, másrészt ugye ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik. Ne az itteni incelekből indulj ki, akiknek senki nem elég jó, modelleket pontozgatnak le, a valóság nem ez.

Én egy átlagos külsejű nő vagyok, nem bombázó, sőt, biztos vagyok benne, hogy vannak, akik rondának tartanak. De messze nem mindenki.

Nem foglalkozom a külvilág véleményével ebből a szempontból. Tisztában vagyok az értékeimmel, az erősségeimmel és jól érzem magam a bőrömben. Ezt sugárzom és ez nagyon sok férfi számára vonzó. Nem MINDENKI számára, akik a modellekre buknak, azok számára én soha nem leszek érdekes - de nem is akarok érdekes lenni. Szóval meg sem próbálok úgy viselkedni, mint (a te szavaiddal élve) 10/10-es nő, hanem ÖNMAGAM adom, azt, aki vagyok. A SAJÁT értékeimmel. És ez bőven elég szokott lenni.

2019. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

10/1 ???


Az tényleg milyen??

2019. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
10/1-es külsö. Mit jelenthet? Mosakodni szoktál egyáltalán? Fogat? Lábat? ......?
2019. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek 6-ossal. Viszont te női szemmel nézed ezt a dolgot, de a külső a nőknek is számít, tehát a kérdést fordítva is kell nézni, hogy ha a másik 10/1-es, akkor mit kell tennie, hogy elfogadható legyen egy szintén 10/1-esnek.

Ez a pontozási érték amúgy is elég rossz, erről azt tudom elképzelni, hogy a teste 80%-a megégett, vagy más komoly egészségi problémája van. De mindegy is, mert itt sok esetben fejben vannak a gondok, amikor valaki jobbat szeretne, mint amilyen ő, vagy mint amit tud adni egy kapcsolatban. Nagyon sok embernek csak az igénye van meg, aki tesz érte az meg még büszke is rá, de az életben szinte minden csak adottság, és ha elmúlik, és már nem tehetsz semmit, akkor vannak a nagy megzuhanások, a szebbek/fiatalabbak megvetése, és ilyenkor lesznek kiálhatatlan természetűek az emberek... ezért nem akarnak megöregedni.


Egyébként kérdező, te elhinnéd azt hogy valaki őszintén téged szeret, ha érzed rajta hogy "lejjebb adta"? Neked mik az igényeid?

2019. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Képet.
2019. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!