Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni értelmesebb korombeli lányokkal Győrben? 26/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy viszonylag otthonülős csendesebb típus vagyok (nem túl zárkózott). Nem érdekelnek a bulik, szórakozóhelyek, nem az én világom. Nyilván párt is szeretnék találni előbb utóbb. Nincs ötletem hol, illetve hogyan tudnék ismerkedni főleg a munka mellett. Internetes ismerkedés/társkeresés nem jött össze. Nem az a baj hogy nem vagyok hajlandó elmenni sehova sem, csak nem igazán van kivel. Ötleteket, tanácsokat várok (26/F)

2019. aug. 11. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársak?
2019. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, csak én somogy megyéből vagyok.
2019. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg egy 27 éves nő vagyok, szintén győri, szintén ezzel a problémával. Csak nekem még pluszban annyi, hogy általában a hétvégéken is dolgozom, hétköznap kapok egy-egy szabadnapot. Most gondolhatod. De hogy tanácsot is adjak, szerintem haverokkal, kollégákkal menjetek el sportolni vagy mondjuk bowlingozni, biliárdozni és ott próbálj beszélgetést kezdeményezni csajokkal.
2019. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 19F vagyok, csak budapesti,.és szintén nem tudok hogyan és hol kéne ismerkedni...
2019. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!