Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkeresés terén régen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresés terén régen is ilyen farkastörvények uralkodtak, hogy a kevésbé sikeres férfiaknak kb nulla esélyük volt barátnőt szerezni, vagy csak most van ez?

Figyelt kérdés
Régen is csak a talpraesett, gazdagabb, vagy gazdag férfiak kiváltsága volt a barátnő/feleség/szerető, vagy csak mostanában van ez így? Az én rokonságomban sose volt gazdag senki, mégis tudtak boldogulni régen a párkeresésben, régen könnyebb volt mindenkinek becsajozni?

2019. aug. 11. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
"Régen" szinte természetes volt, hogy az emberek házasságot kötnek, furcsa és kivételes volt, ha valaki egyedül maradt. Falun kifejezetten szégyen volt pártában maradni. Mivel nagyjából ugyanannyi férfi van, mint nő, ezért a legtöbb férfinak volt felesége.
2019. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Régen sem kedvelték a nők a siránkozó pasikat... inkább az a baj, hogy panaszkodsz! Ami eléggé szánalmas.. minden vagy csak pasi nem...
2019. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hellmano ***** válasza:
74%
Régen minden jobb volt :D De amúgy tényleg jobb volt a helyzet. Nem volt internetes társkereső, hanem kimentél a való életbe és ott voltak a csajok, nyomtad a sódert és ha jó volt a dumád meg valahogy kinéztél simán volt állandóan barátnőd. Pedig én csak 40 vagyok, de amikor én kezdtem csajozni így mentek a dolgok a 90-enes évek eleje felé. A pénz kb. a 90-es évek felé kezdett el dominálni jöttek mentek az apuci anyuci kedvencei, akiknek csak úgy jutott csaj, hogy elkérték (majd összetörték a szülei kocsiját) 2000-es években meg már burjánzott a dolog most meg ne is beszéljünk róla. De én megerösíthetem, hogy jó duma, megjelenés, igényesség szinte feledteti a csajokban a pénzt. Persze a pénzre szakosodott csajoknál max. megdughatod, mert pénzes pár kell neki. Én sosem panaszkodtam, mindig volt van lesz :D
2019. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Régen is szaporodtak a szegény emberek - egymással. Nem pályáztak Palvin Barbikra, ha tudták, hogy jobbat is kaphat. Ennyi, suba subához, guba gubához, csak akkoriban ez egyértelműbb volt.
2019. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit értünk “régen” alatt, az 1700-as éveket, vagy 1990? Nem mindegy :D
2019. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Valami igazságalapja a filmeknek is van. Főleg egyes filmeknek...


Nézd meg voltak teszem fel azok akik színházba jártak ezek módosabbak voltak, vagy estélyekre, azok ott ismerték meg egymást, a falusiak akik mezőn dolgoztak nők és férfiak is azok meg ott ismerték meg egymást.


A saját rétegeikben.


Kevés olyan nő volt akit elvett a mezőről meg a parasztházból egy gazdag tehetős úr.

2019. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Régen? Régen anyuci és apuci döntötte el a pasik pénze alapján, hogy kivel házasodhatott a lányuk. Szóval sokkal jobban dominált a pénz.
2019. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Amúgy mit értünk “régen” alatt, az 1700-as éveket, vagy 1990? Nem mindegy :D"


Nyilván az internet előtti korszakot, pl a 90-es éveket is akár.

2019. aug. 11. 16:07
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem lesz szimpi, amit mondok, de nem a gazdagságon meg hasonlókon múlik ez általában, én azt tapasztaltam. Sokkal inkább azon, hogy mennyire jófej, mennyire szórakoztató a másik és mennyire jó partner vele folytatni közösen az életet.


Nyilván ebbe beletartozik az is, hogy anyagilag amennyire lehet, ne hátráltasson és ne vigyen a kapcsolatotok nyomorba és adósságba, ha már szingliként sem volt ilyesmire gondod, de amit látok magam körül, az az, hogy anyagiakra, papírra és nagy karrierre való tekintet nélkül átlagos (nem lezüllött, átlagos munkával, anyagi helyzettel stb.) élő emberek simán találnak párt, ha normálisan viselekdnek és az ember jól érzi magát mellettük. Nyilván számít az ápolt külső és az, hogy a másik vonzzon, de a nőknek sokkal többet számít az, hogy meg tudjatok lenni együtt és el tudjatok indulni az életben együtt. Hogy ne unatkozzon, ne kapja a hisztit meg a viszonzatlan elvárások teljesítésének súlyát hálátlanul, de legyen a másik egy besavanyodott, hanem legyen jó dumája, tudjatok dumálni egymással bármiről, tudjon melletted gondtalanul szórakozni.

2019. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
És ja, ezért van a csóró egyetemistáknak is nője. Elmennek bulizni vagy beülnek egy romkocsmába, vesznek utána valami szar gyrost, visszamennek a koliba vagy albérletbe és ennyi volt egy randi. Semmi gyertyafény meg flanc, semmi nagy kiadás, csak könnyed, lehetőségekhez mérten kialakított szórakozás.
2019. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!