Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit szóltok, ha utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szóltok, ha utcán bókolnak nektek ismeretlenek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban odamentem pár lányhoz az utcán, és megdicsértem őket, volt, aki teljesen lefagyott, és nem is válaszolt. Olyan volt, mintha megijedt volna. Tényleg egy cetlit kell az ölébe dobni, hogy ne fagyjon le? Amúgy kedves, barátságosnak kinéző 25 éves srác vagyok, normális ruhában. Akikhez odamentem, teljesen átlagos lányok.
2019. aug. 12. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy döntöttél, hogy most eme ismerkedési módnak hódolsz, akkor fogadj meg egy tanácsot: Hagyj időt a lányoknak, hogy ők is észrevegyenek, mert ha csak úgy semmiből odatoppansz 99% le fog fagyni.
2019. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
nem szeretik utcán már nem nagyon látok ismerkedni embereket
2019. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Furcsállnám.
2019. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretem.

22N

2019. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván lefagynak. Nekem az lenne az első gondolatom, hogy "csak ne kövessen hazáig".
2019. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelem, ahogy ott áll a csaj, a telefonján görgeti a facebookot, vár a buszra és bambul, erre betoppan a látóterébe egy (saját bevallása szerint) kedves, barátságosnak kinéző srác (ha már csak ezt tudja kiemelni, tuti, hogy nem valami jóképű), és közli, hogy "hi, szép a hajad!". Erre mi a búbánatot reagáljon szerencsétlen csaj?
2019. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Utálom. Nem vagyok kíváncsi vadidegenek véleményére a testemről, akár pozitív, akár negatív...
2019. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Az utcára senki sem azért megy, hogy veled találkozzon. Gondolom te sem azért mész az utcára, hogy random férfiak megallitsanak olyan szövegekkel, hogy "szia figyi nincsenek barátaim, de te szimpatikusnak tűnsz, és jó a kiallasod, szóval mi lenne ha elkezdenenk beszélgetni messengeren? haha"

Neked sem lenne pozitív a reakciód, hanem kb arra gondolnal, hogy mi a jó istent akar ez a full vadidegen és mikor fog végre lekopni. Nem normális viselkedés ez.


Az utcán való sikeres ismerkedésre kb annyi esély van, mint megnyerni a lottót, csak az, akinél ez bevallik, nagy valószínűséggel maga is egy kicsit zizi fejben.

2019. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Maga az, Besenyő Pista bácsi?

Ha nem, akkor ajánlom figyelmedbe a "Bókember" című örök iazságokat tartalmazó kis videót.

https://www.youtube.com/watch?v=_EPlHa9-XSo

Miután megnézted, eldöntheted, hogy jó ötlet-e az utcán való bókolás :D

2019. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
A balkáni primitív, paranoid népeknél ez negatív. Egy fejlett nyugati világban teljesen elfogadott. A magyarok amúgyis Európa szégyenei sajnos.
2019. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!