Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki részleges izomsorvadásból felépült, de fizikailag sose lesz képes az 55 kg-ot átlépni, de amúgy fizikailag már rendben van?

Figyelt kérdés

Egy enyhe izomsorvadást győztem le hosszú harc után most vagyok 27 és az orvosok/gyógytornászok szerint olyan gyenge maradt az izomszerkezetem, hogy komolyabb izmot építeni gyakorlatilag lehetetlen és a csontozatom se bírna 55-60 kg-nál többet, szóval az elméleti súlyom max 55 kg körül lehet, ha sokat sportolok (amit már régóta csinálok). Amúgy alkatra az előzményekhez képest már szálkásabb vagyok, van némi kockahasam a vékonyságom miatt és arcra se vagyok vállalhatatlan:

[link]

Létezik olyan nő, aki ilyen kondíciókkal belemenne egy párkapcsolatba vagy 70-80 kg alatt csak selejtnek fogok örökké számítani?



2019. aug. 13. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hoppsz, kicsi csúnya lett a megfogalmazás, szóval: fizikálisan sose leszek képes az 55-60kg-ot átlépni, de a mozgáskoordinációm/fizikális állapotom már nem akadályoz a mindennapokban.
2019. aug. 13. 19:49
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát tudok járni/futni/guggolni stb., de izmosabb nem leszek
2019. aug. 13. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. 22/L
2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A barátom 60 kg kb 190 centihez, szóval hasonló testfelépítésű, mint te. Én nagyon vonzónak tartom őt.
2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

5 éve én kb 60 kiló voltam 173 cm-hez mégis volt barátőm aki szintén egy alacsony vékony lány volt, igazából nekem nem ez a típusú lány az esetem, de mindenki azt mondta hogy milyen szép lány.


Most már 70 vagyok, és 80 kg-s lányok is szóba állnak velem, de én engem ez vonz és direkt is akarok nőni, hogy minél formásabb nagyobb darab barátnőm legyen.


Szóval szerintem veled is az lesz, hogy nagydarab nőd nehezen lesz, kivéve persze a másik véglet aki 150 kiló és mindegy neki csak férfi legyen, de olyat meg gondolom nem szeretnél.


Inkább vékony lányoknál érdemes próbálkozni.

Remélem sikerül :)

2019. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem.az öröklödesi kockazatok miatt
2019. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi ami nagy hátrány hogy írtad a mozgás kordinációt, pl van olyan haverom aki amúgy méretileg okés, de a testartása a gesztusai nem vonzóak.


Én sportolok, és igaz nem vagyok "nagy" de sok fizikai kontakt van, így a mozgásom is olyanabbá vált, mint aki "kemény" vagy nem tudom mi ez a szó.


Mindent egybevetve szerintem a testtartás, a mozgás sokkal fontosabb mint a cm/kg.

Van aki 2 méter és nagyon mafla.

2019. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha vonzódnék hozzá, és úgy gondolnám hogy összeillünk, akkor igen.
2019. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: A testtartásom már nekem is rendezett. Nézd már meg! Annyi, hogy ettől nagyobb darab már nem leszek, amúgy baromira ki tudok nyomni +50 fekvőtámaszt is, agilis vagyok és fitt.

#6: Szexről és párkapcsolatról van szó. Kell a fenének gyerek!

2019. aug. 13. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Jol nezel ki. Igy neznek ki boxedzesen is a fiuk.

A rom a nok igenye,hogy tulsulyos legyel altalaban.

2019. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!