Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy a nők ilyen sorrendben rangsorolják a férfiakat, aszerint, hogy mekkora esélyük van?

Figyelt kérdés

(nyilván nem minden egyes nő, mert kivétel mindig mindenben akad, de mondjuk úgy, hogy több mint 95%)


Szóval eddigi valós megfigyeléseim szerint, illetve többnyire női beszámolókra és döntésekre hivatkozva, továbbá ezen kategóriában szerzett konzekvenciákból levezetve megalkottam egy emberi hímeket hierarchikusan rangsoroló listát.


A rangsorolás nagyjából a következő:


- Első helyen

-->Olyan férfiak, akiknek magas az önbizalmuk és mellette jó tulajdonságúak is.

Ebből nagyon-nagyon kevés van. Ritka mint a fehér holló. A mai nyugati világban szinte kihalófélben van. Több száz férfira jut egy darab. Régen az archaikus korban a férfiak közt rengeteg ilyen volt, illetve ma is Afrikában és az iszlám világban még akadnak azért ilyen típusú férfiak. De a nyugati életmód egyre nagyobb terjedésével fokozatosan fogynak ezen férfiak máshol is.


- Második helyen

-->Olyan férfiak, akiknek magas az önbizalmuk és mellette rossz tulajdonságúak.

A nyugati világban ők a legnépszerűbbek a nők körében. Jellemzőjük, hogy úgy váltogatják partnereiket mint más a ruháját. Sokszor arrogáns, beképzelt, nagypofájú emberek, akik a nőket nagyon sokszor tárgyiasítják és kihasználják. De mivel magas az önbizalmuk, ezért sosem kell szexhiányban szenvedniük akármilyen erkölcstelenek is.


- Harmadik helyen

-->Olyan férfiak, akiknek alacsony az önbizalmuk és mellette jó tulajdonságúak.

Belőlük már több van mint a fenti kettőből. Talán ez a csoport a legnépesebb. Rájuk jellemző, hogy először szégyenlősek félénkek de fokozatosan társaságokba járnak és idővel azért tudnak barátnőt szerezni maguknak. Noha kezdetben incelek, de később akár családapának vagy eltartónak elfogadja őket egy nő (miután fiatalon kiélte magát a második csoport férfijaival). Pl Forrest Gump is ilyen. Belőlük lesznek a remek férjalapanyagok. Általában hosszabb távra terveznek velük a nők. De mondjuk egy buliban nem ők fognak a legtöbb csajt hazavinni egyéjszakásra.


- Negyedik helyen

-->Olyan férfiak, akiknek alacsony az önbizalmuk és mellette rossz tulajdonságúak.

Ez a kategória tele van ilyen férfiakkal. Jellemzőjük, hogy mindenért e nőket hibáztatják és sokuk egyenesen gyűlöli a női nemet úgy en bloc. Általában incelek (de nem mindig). Ők a legkevésbé népszerűek a nők körében, emiatt sokszor radikális lépésekre vetemednek, a potenciális Elliot Rodgersek csoportja ez. Elvileg átkerülhetnek a harmadik csoportba, de sokszor megkeseredett mogorva vénemberként végzik magányosan egy lepukkadt lyukban.


Nos én ezt figyeltem meg.

Kíváncsi vagyok ti mennyire vettétek ezt észre.



2019. aug. 13. 23:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ezek nyilván nem dobozok, amikbe beleskatulyázni próbálom az embereket, mert azért vannak átfedések. Tehát ezek inkább skálák.

De nagyjából jó összképet ad.

2019. aug. 13. 23:38
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Mondasz valamit.
2019. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Wow, szóval úgy vetted észre, hogy a jóképű, magabiztos férfiak vonzóbbak, mint a ronda lúzerek? Mindblowing🤯Soha nem gondoltam volna. Azért szépen összeszedted a mondandódat👌🏻
2019. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3


A kérdésből nem pont ez derül ki. Hanem az, hogy az önbizalom a legfontosabb tényező a nők szemében, még a jó tulajdonságokat is megelőzi.

2019. aug. 13. 23:42
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Túl sok időd van gondolkodni értelmetlen dolgokon...
2019. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
A nők kedvenc kategóriája, amikor az önbizalom társul a butasággal. Ők a macsók.
2019. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Amennyire nektek is szimpatikusabb egy önbizalommal teli, arrogáns, hangos nő egy önbizalomhiányos félénk, csendesnél.

De mellé nektek nagyban jön hozzá a külső.

2019. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

#4


Mondjuk mem egyértelmű, hogy mit értesz jó és rossz tulajdonságok alatt. Külső vagy belső? Amúgy persze az önbizalom bárkin sokat dob, de aki ronda, akkor sem megy sokkal többre, sőt még nagyképűnek is fogják tartani, mert mire fel olyan nagy az arca.

2019. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon élvezhető kis olvasmány! Van benne igazság!
2019. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#5


Amióta létezem gondolkodom. Már óvodás koromban is amikor a többiek játszottak, akkor én a környezetet megfigyelvén struktúrákat alkottam meg fejben, amik a rendszer leírását szolgálják. Amint megtanultam olvasni egész nap csak enciklopédiákat bújtam, míg a többiek kint játszottak. Még amikor alszom, akkor álmomban is csak gondolkodom.

" Cogito ergo sum "

Ha nem gondolkodnék, megszűnnék létezni.


#7


Nekem nem. Sok férfit ismerek személyesen is, akik osztják a véleményemet. Pl a küzdősport edzőm is mondta, hogy ő a csendes visszahúzódó nőket jobban preferálja. Mert volt egy olyan eset, hogy egy buliban lefeküdt egy hangos, nagypofájú nővel és kínszenvedés volt vele a szex, ellenben amikor egyszer egy csöndes félénk nővel szexelt akkor viszont az ágyban egy igazi ragadozóvá változott és ő maga is csak nézte, hogy itt mi a fene történik.

Ellenben kevés olyan nővel találkoztam még, akik hasonló nézetek alapján a csendes visszafogott férfiakat preferálnák a hangos magabiztos férfiakkal szemben.


#8


Nyilván valamennyire számít a külső is, de elsősorban belső erkölcsi tulajdonságokra gondoltam.

2019. aug. 13. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!