Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfiak, lúzerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfiak, lúzerek és incelek! Nektek mi az MBTI indexetek?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, annak ajánlom ezt:

[link]



2019. aug. 14. 05:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
INTP
2019. aug. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, még valami. Ha ha írtok eredményt, kérlek írjatok oda mellé néhány tudnivalót is magatokról (pl kor, és sikertelenség mértéke, illetve lehetséges okai).
2019. aug. 14. 06:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

INTJ.


35F


Kamaszkoromban szerettek a lanyok, koslattak utanam. Akkor engem nem erdekeltek.


Aztan meg adasszunet egeszen mostanaig :)

2019. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Csak a kontraszt kedvéért, én sikeres vagyok (nőknél, karrier, kereset, világjárás, mindenféle szempontból... kb). Régebben INTJ, most már inkább ENTJ eredmény jön ki. Nem hiszem hogy ezen múlik.
2019. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Tehát INTP

33 év

Volt már igazi bombázó barátnőm is tökéletes testtel, szép arccal, de csak 1 hónapig, és mint kiderült ennek egy részén nem csak az én barátnőm volt...

Voltak szexkapcsik is.


A gond az, hogy nem arcoskodok, nem vetítek, és más fajta személyiség vagyok mint általában a pasik, pl letojom a mutogatós autókat, nem cigizem, a nőkkel kedves vagyok, próbálom teljesíteni a kívánságaikat, ezért "kiskutya" vagyok, ami ugye egy idő után uncsi nekik.

Nem kedvelem a mainstream dolgokat, nem mindfig ismerem fel a játszmákat, túl logikus vagyok.


Na meg nincs divat fazonú szakállam, ecsetfejem, divastszemüveggel. Sőt napszemüvegem sincs.

2019. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

ESTJ-a jött ki nálam és, amiket ír jellemzésként az totálban az ellentétem, a hátrányok esetén azonos a helyzet :)


Kérdező, ha ilyen lócitrom alapján értékeled magad, akkor veled komoly gondok vannak!

2019. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
INFJ. 😅
2019. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

INTP-A


Az introvertáltság soha életemben nem ment 70% alá a teszten, de általában 90 felett van, és nem egyszer lett már 99.


A "feeling - reason/logic" spektrumán 10-15% a feeling.



Habár, én nem mondanám magam sem sikertelennek, sem lúzernek, és incelnek csak olyan értelemben, hogy szívesen ismerkednék értelmes, tradícionális, valódi, nőkkel -- éppenséggel csak ilyenek nem találhatók már Európában, így tényleg érvényesül az involuntary és a celibate dolog. Munkám nincs és nem tanulok -- gondolom ezt sokan lúzerságnak neveznék. Ennek ellenére én továbbra is sikeresnek tartom magam egy bizonyos fajta tudásra való fogékonyság miatt, és tervezem, hogy elhagyom az önmagát "civilizáltnak" nevező világot, mégpedig Kelet irányába.


22/F

2019. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. A "nem tanulokhoz" még hozzátenném, hogy az ország egy neves egyetemének két szakját is ott hagytam már, mert nem érdekelt, és mert időpocsékolásnak éreztem őket. Amit szívesen tanulnék, azt ma nem lehet tanulni, és ha hitelesen lehetne is tanulni, senki nem fizetné meg. A heti öt nap, nyolctól négyig való munka helyett pedig nagyobb örömmel vetnék véget az életemnek, mint hogy azt hosszú távon elviseljem.
2019. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó: Ne vess véget, a lányok pont ezt akarják, pusztuljon mind1ik aki neki nem kell, s csak 1 maradjon. A vége úgyis egy Adám lesz, meg 2millió Éva, s Ádám személye változékony. Szóval ne a mai "nőkből" indulj ki. Daráld el magad mellől őket, több kárt okoznak ezek a mai példányok egy emberi lélekben, mint amennyi háború volt a középkorban. Nemhiába hányzik 90%-uknál egy isteni atyai pofon, hogy helyrejöjjön az agya, csak hát csonka/mixed meg isten tudja milyen családból jövő lánykák... Ne ebből indulj ki. Valósítsd meg azt amit szeretnél tanulni. Ki akadályoz meg benne? Azt csináld amit szeretnél, kit érdekel más véleménye? Légy önmagad.

32f

2019. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!