Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a meglepő abban, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglepő abban, ha egy pasi 25 felett is még szűz?

Figyelt kérdés
A jó adottságú, férfias alkatú átlagos karakteres pasik persze, hogy nem tudják mások helyzetébe elképzelni magukat, de aki alkatra gyenge/rossz adottságú, külsőre előnytelen emiatt férfiatlan megjelenésű és nincs önbizalma hiszen a nők nem tekintenek rá érett testű, erős védelmező férfiként annak baromi nehéz érvényesülni a társkeresésben. Vadon Jani is csak azért házas, mert baromi tehetséges stílusa/dumája van és elsősorban azért, mert ismert (meg arcra is normális). Balázsék persze így is állandóan szívatják őt. De ez csak egy kevésbé releváns példa volt. Ami a lényeg, hogy sokan miért veszik annyira természetesnek, hogy egy pasinak párkapcsolatban kell élnie és szexuális életet kell élnie, miközben legmélyen belül mindenki tisztában van vele, hogy a nőknek milyen követelményeik vannak egy ideális pasival szemben (egzisztencia, magasság, testalkat, arc, péniszméret, személyiség mind együtt). Eközben nekem meg szégyellnem kell azt, hogy 25 elmúltával is szűz vagyok, miközben a csajok képmutató módon azért azt már nem teszik hozzá, hogy ők se vonzódnának hozzám, de azért béna, mentális beteg és lúzer vagyok amiért sose volt barátnőm. Ki érti ezt?

2019. aug. 15. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Itt nincs benne semmi meglepő, ez a természetes.
2019. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Kicsit bővebben és értelmesebb megfogalmazásban...?
2019. aug. 15. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem lepődik meg azon, hogy szűz.

Inkább azon lehet meglepődni, hogy valaki nyomorék.

2019. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy pasit sem ismerek, aki 25 felett szűz, pedig vannak az ismerőseim között finom szólva sem előnyős külsejűek. Napi rinya szintén.
2019. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Hát akkor nem tudom mit csináltam eddig rosszul? :/
2019. aug. 15. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Na,most hogy kisírtad magad,had áruljam el,hogy van egy csúnyácska barátom,aki 4 nővel volt 20 éves kora előtt,míg én, dekoratív nőként csak 2-vel voltam egész életemben. Ő is béna volt meg csúnya,de valahogy mégis összejött neki. Látod,nem minden a külső. Nem tudott csajozi,de a társaságában voltak nagyon nyomulós részeg nők. Ennyi volt a nagy titok. És persze a nők se voltak szebbek,de kb ebben a körben is kell mozognia.

Nem azt kell szégyellned hogy szűz vagy,hanem ezt a hozzáállást. 25 évesen már tényleg röhejes hogy így gondolkozol.

Főleg azért mert azt mondod, milyen irreális követelményei vannak a nőknek,mintha nem is ebben a világban élnél. Láttál már átlag fizetésű pasit? A legtöbbnek van kapcsolata. Ugyanígy az alacsony,kövér,csúnya,kisfarkú pasiknak is. Nem gyanús ez egy kicsit? Nem dönti meg ez az elméleted?

16-20 éves korig full nyugodtan becsajozhattál volna,mert a kislányok még épp letojják hogy mennyit keresel,mert mindneki sulizik,tudják,hogy a fiúk akikkel járnak,szintén sulisok,és még nem keresnek. És lám-lám,mégis akad aki párt talál.

Testalkat?? Ugye nem gondolod komolyan? A legszebb barátnőmnek alacsony,kövér pasija van,aki 28 éves,és életében nem keresett egy vasat sem. Viszont jó fej,mindenkivel kedves,jókedélyű.

A nőknek általában az a lényeg,hogy NÁLUNK ne legyél alacsonyabb. De ezt már aaannnyiszor elmondtuk. Nyilván egy 158 centis lány nem akar egy 2 méteres pasival járni! Csak mert magas... mit kezdene vele? Hogy néznének már ki együtt?!

A lényeg az,ha 160 cenit vagyok,had legyen már egy legalább 165 centis pasim! A lányok magassarkút is hordanak... Hülyén érezném magam ha cipőben magasabb lennék mint a pasim. És tudod mit? Igazából a PASIK azok akik folyton ezen agyalnak,és komplexusaik vannak. Jártam már alacsony pasival,és nem érdekelt hogy mekkora,ő volt az a folyton azon görcsölt hogy mennyivel alacsonyabb másoknál,meg biztos magas pasit akarok magamnak stb.

Az egzisztenciát eddig még megúszhattad volna,de mostmár szarban vagy,mert a te korodban,igen bizony képzeld el,elvárják az emberek hogy ne anyuci zsebéből vegyél ki sörre valót. Ebben a korban az emberek összeköltöznek,lassan házasodnak,családot alapítanak. Nyilván ehhez kell pénz! És ez nem azt jelenti,hogy csak neked kell pénzt keresni,a korod beli nők szintén keresnek,szerencsére nem a 40-es években vagyunk. Sőt,legtöbbjük többet is keres mint a korodbeli férfiak,szóval ne aggódj,senki nem fogja rátenni a mancsát a vagyonodra. Ehhez kell az a naagy egzisztencia. Ha átlagos nőt akarsz,normális párkapcsolathoz,akkor nem kell milliókat költeni randikra. Ha olyan nőket akarsz,akik hetente szoliba-körmöshöz-fodrászhoz járnak,elvárják hogy minden hétvégén étterembe vidd,és megvedd neki a legdrágább dolgokat,akkor ne is csodálkozz hogy nem vagy nekik elég. De szerencsére,itt,lent a földön,a normális embereknek nincs ilyen gondjuk.

Farokméret?? Na az egy dolog hogy szűz vagy,de nem is olvasol? Nem számolnak be a barátok-ismerősök? Ha 12 cm felett vagy,akkor már jónak számít. A 20-25 centisek fájdalmat okoznak,és nem is rakhatják be az egészet. Az anált meg el is felejthetik. Erre veritek anniyra magatokat? Olyan jól hangzik?

Voltam már kicsivel-naggyal is,és hidd el nem véletlenül mondják a nők,hogy nem a méret a lényeg. Az átlag 15-6 centi bőven elég minden nőnek,nem kell hisztizni. A nők vaginája sem végtelen hosszú és rugalmas,azt ugye felfogjátok? Nem leszel feltétlenül isten attól hogy beletuszkolsz valakibe egy méhszájszuronyt. Nem ennyi az egész szexuális élmény,de majd meglátod ha te is részese leszel,addig pedig ne okoskodj és ne pánikolj.

Nem vagy különleges,ne sajnáltasd magad,hanem állj a sarkadra és szedd rendbe magad. Azt hiszed az emberek önbizalommal teli szépségnek születnek és kész? Mindenkinek van traumája,mindenkit megszégyenítenek,sokan csúnyák és ügyetlenek,de ha nem akarsz az maradni akkor kupáld ki magad. Én se így születtem. Csúnya voltam,szorongós. Gyerekkoromban megaláztak,terrorizáltak,azt mondták és nem tudok semmit,nem mertem megszólalni társaságban,úgy éreztem mindenki mindent tud,csak én vagyok buta és lúzer. Hát megcsináltattam a fogaimat,elkezdtem szépítkezni,edzeni. Terápiára jártam,olvastam,tanultam,és már nem vagyok az az ember aki régen. Kifogásokat mindenki kereshet,de nyilván tudod te is legbelül, hogy ezek csak kifogások. Lúzernek érzed magad? Tegyél érte,hogy ne legyél az!

Mentális beteg vagy? Kezeltesd magad! Te vonzódnál magadhoz? Nyilán nem! Akkor miért vonzódna hozzád más? Ahogyan magadat mutatot,úgy látnak mások is.

2019. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vadon Jani is csak azért házas, mert baromi tehetséges stílusa/dumája van és elsősorban azért, mert ismert"


Mindenre van kifogásod? Te is dolgozhatnál azon, hogy tehetséges, stílusos, jó beszédű ember legyél.

De tényleg nem muszáj kapcsolatban élni. Hidd el, senkit se érdekel hogy szűz vagy.

2019. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem szokott mas nemi ugyei erdekelni, tehat nem meglepo, en 22 evesen meg az vagyok, rengetegszer elveszthettem volna mar, de nem tud erdekelni, csak az miatt hogy elmondjam magamrol hogy nem vagyok az azert nem megyek kihasznalni egy reszeg csajt sem, megtehettem volna szinte minden hetvegen, de varok hogy emlekezetes maradjon, sokan teherkent kepzelik aztan bele esnek egy nagy hibaba hogy gyorsan elveszitsek aztan banjak.

Ja es F vagyok nem kerek privatot kiveve ha normalis a level. Szep napot

2019. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha tegyük fel, csak 16 évesen kezdtek el érdekelni a nők, akkor is volt 9 éved (majdnem egy évtizeded), hogy felépíts egy sportos testalkatot, tanulj valamit, amivel később jól kereshetsz és az esetleges lelki nyavalyáiddal is elmehettél volna szakemberhez.


Ezeket láthatóan nem tetted meg, akkor sajna így jártál.

2019. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az egzisztenciát eddig még megúszhattad volna,de mostmár szarban vagy,mert a te korodban,igen bizony képzeld el,elvárják az emberek hogy ne anyuci zsebéből vegyél ki sörre valót"


VS


"A legszebb barátnőmnek alacsony,kövér pasija van,aki 28 éves,és életében nem keresett egy vasat sem"



Van itt egy kis tajfun a fejben.... :/

2019. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!