Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban alkohol lenne a megoldás ha egy csúnya csóró kövér férfi csinos insta lányt szeretne?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok de még sose volt jó nőm. Most voltam egy helyen viszonylag sokat ittam és egy fullos csajjal kezdem beszélgetni, tök jól beszéltem dumáltam végén egy nyelves el is csattant és bizony a száma a kezemben 🙄😉😉
2019. aug. 15. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Várj míg kijózanodsz.

Ismered a mondást nincs csúnya nő csak kevés pia!

Pacsi.

2019. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Szánalmas vagy. Egy normális nő még bottal se nyúlna ilyen alakokhoz. De aki csak d..gni akar, annak mindegy, hogy ki, csak legyen valaki.


Miért vagy lusta lefogyni és adni a külsődre? Ja, ahhoz már meg kéne mozdítani a s..gged a gép elől. Hát, akkor sok sikert. Piával meg nem lehet normális kapcsolatot kialakítani.

2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Kamuuuuuuu!
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az eki meg a spangli is jó alternatíva.
2019. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne fújd fel öreg. Nem akar az semmit sem. Csak szórakozott
2019. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az o szama?

En ha egy olyan alak keri, aki nem tetszik nekem, akkor is megadom a szamom. vagyis megadok neki egy szamot. :)

Amugy meg annyira konnyu valakit blokkolni. Nem is ertem minek orulsz annyira.

2019. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a pia segített, hanem végre nrm önsajnálatba menekültél, hanem levetkőzted a gátlásaid, amik csak benned léteztek.
2019. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Balázska ki tudja milyen otvar nőt smaciztál le részegen 😂🤪
2019. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehehehehehehehe.


Hogyne, én meg erősen piknikus, szemüveges nőként anno még dugtam is egyet a Ronaldóval :DDDDDDDD

2019. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!