Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha valaki nem akar csúnya emberrel összejönni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem baj, legalább nem kell ilyen gyökér emberekkel foglalkozni, mint ti. Amúgy keresd nyugodtan a szépet, a jó pasikat/nőket, csak tudod egy a gond velük?! hogy aki tudja magáról, hogy bárkit megkaphat, az fog félre menni a legjobban. Szóval soha nem lesz igazán a tied az az ember.
2019. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmi elítélendő nincs benne. Csak akkor ne hazudja magáról azt, hogy nála a külső egyáltalán nem fontos és csak a belsőt nézi.
2019. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne elítélendő?? Az a beteg aki számára csúnya emberrel jön össze. Az egészben az a jó, aki nekem szép, lehet a másiknak nem és fordítva is igaz.
2019. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ki ítéli el? Olyannal jöjj össze, aki vonz. Ez alap.
2019. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez önmagában nem elítélendő, csak az, hogy mindeközben a legtöbb nő azt hazudja, hogy neki a belső fontosabb.
2019. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te is csúnya vagy, mégsem akarsz a ligádban levővel összejönni, az tényleg nem jó út. Nem elítélendő, de jó ha néha visszahúznak a valóságba!
2019. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nekem is, másnak is mást jelent a "csúnya" szó.
2019. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!