Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kisportolnom kigyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kisportolnom kigyúrnom magam átlagos izomtalan férfiként vagy teljesen felesleges mert a nőknek úgyis a személyiség számít azaz mennyire vagy humoros, mennyire tud veled jól elbeszélgetni és mennyire vagy intelligens?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy ez a fontos mert rengeteg nem olyan helyes, még kövérebb férfiaknak is van csinos barátnőjük ha jó a humora és intelligens, sajnos engem se intelligensek sem gondolnak, se humorom sincs, állítólag így ezekben nem vagyok jó viszont ha kigyúrom magam akkor azért ér valamit
2019. aug. 16. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Téged a nőknek egyetlen tulajdonsága vonz?


Csak azért kérdezem, mert szerintem a nőket sem csak 1 dolog.


Minél többet tudsz felmutatni a bicepsztől az IQ-ig, annál jobb leszel a szemükben

2019. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
69%
Érdemes.
2019. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Gyúrd ki magad, a felszínes csürhének jó leszel. Jó hír, hogy a felszínes csajok általában jobban is néznek ki. Mindenki nyer. :)
2019. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de nem csak azért, mert némelyik nőnek ez imponál. Leginkább azért érdemes, mert saját magadnak is imponálsz ezzel minden alkalommal, amikor a tükörbe nézel. Így magabiztosabb is leszel.
2019. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Érdemes. Ahogy a férfiak is szeretik a nőies nőket, úgy mi is szeretjük a férfias-férfiakat, amihez az izmos, erős külső is hozzátartozik.
2019. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Érdemes ha izmosabb sportos tested van.


De ha a fejed borzasztó akkor b**aszhatod az izmaidat.

2019. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

#3 Annyira szeretem ezt a felszínesezést. :D

Mindig az a felszínes, akit le akarunk húzni a magunk szintje alá. Jobban néz ki? - Felszínes.

Bezzeg én nem vagyok felszínes, amikor olyanokról állítok valamit, akikről annyit tudok, hogy konditerembe járnak és ebből egyből levezetem, hogy milyen emberek. :D

Miért lenne felszínes, akinek az a vágya, hogy jól nézzen ki? Lefogyjon vagy épp megizmosodjon?

Amikor bemegyek egy ruha boltba azt fogom kiválasztani, ami tetszik és ami jól áll nekem, mert jól szeretnék kinézni benne. Ez teljesen természetes és senki nem fog felszínesnek gondolni emiatt. Miért ne változtathatnék a testemen is akár, ha úgy gondolom, hogy ettől jobb lesz életminőségem, javul az önbizalmam, önképem? Miért lesz csak ettől a ténytől valaki felszínes?

2019. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lazy Lover ***** válasza:
ha nem vagy helyes magas felesleges én is ebbe a hibába estem sajna el költöttem 420 ezret kajára terembérletre kiegekre feleslegesen .... és nem történt változás semmi se jó izmos lettem de ló>> se ért a csajoknál
2019. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Pénzed van? Farkad nagy ?


Egymagában semmit nem érsz azzal ha izmos leszel.

2019. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mikeXxX ***** válasza:
Érdemes !
2019. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!