Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nincs belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nincs belső kéztetésem a társkeresésre, lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Az van bennem hogy így nem akarok ismerkedni meg valahogy nincs bennem az hogy barátnőt akarok pedig már 36 éves vagyok egyre többen mondják hogy ideje lenne találni valakit vagy keresni egy aranyos lányt, de egyszerűen abszolút nincs igényem hogy keressek egy nőt. Ráadásul állítólag nem vagyok helyes meg nagyon alacsony vagyok de ez csak mellékes, lehet emiatt van ez?
2019. aug. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Isten őrizz, addig jó, amíg nincs késztetésed, sok hülye magyar nőtől megkíméled magad. :D
2019. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
Figyelj kérdező, nincs ezzel semmi baj, nem kötelező mindig mindenkinek barátot, barátnőt találni. Csak mert egyesek nyaggatnak vele, ne érezd magad rosszul, ne foglalkozz velük, mert ez a te döntésed, a te életed és nem másoké. Az is lehet, hogy neked kisebb a szexuális vágyad és jobb szeretsz egyedül lenni, nincs ezzel semmi baj, ilyen emberek is vannak, mindenfélék vagyunk.
2019. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
És az 1-es válaszoló eléggé általánosítva túlzott, mert nem minden magyar nő hülye. Például én se. Csak mert valaki hülyéket tapasztalt, nem azt jelenti, hogy csak hülyék vannak,...
2019. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

#1-es! Férfi vagyok, de ennyire ne általánosítás!

Mind a két nem között, arányosan van jó és rossz, okos és buta stb... stb..

Kedves kérdező!

Egyszerűen nincs rá igényed. Ezzel nincs baj. Ha te így érzed jól magad, akkor mással ne foglalkozz.

Lehet, hogy mikor ezt olvasod, már az életed párját nézed...Nem tudod, hogy mit hoz a jövő.

2019. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Általánosíts lett volna...
2019. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem baj, ha nincs késztetésed. Egyedül sokkal hasznosabb, nyugodtabb és produktívabb életet lehet élni. Tapasztalatból írom.
2019. aug. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!