Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdeményezzek most, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek most, vagy várjak amíg kellő önbizalmam lesz?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön mint külsőleg, mint (ammennyire ismerem) belsőleg is. Pillanatnyilag mással el sem tundék képzelni egy komolyabb kapcsolatot csak vele, annyira megfogott. Egy faluban élünk ezért ismerjük egymást, de két szónál sose váltottunk többet egymással és mostanában ritkábban is tartózkódunk otthon. A probléma ott kezdődik, hogy jelenleg nincs elegendő önbizalmam, nem vagyok megelégedve magammal külsőleg és a jellememen is van mit faragni az önbizalomhiányból fakadóan. Komolyabb kapcsolatom nem volt sosem, gátlásaim vannak amikor idegen lányokkal beszélek.

Eléggé későn érő típus vagyok, tinédzser éveimet rendszerint otthon, számítógépes játékok játszásával töltöttem, ez a jellemváltozás kb. 1 éve kezdődött el nálam és még bőven van behozni való lemaradás a szociális készségeim terén.

A lányról annyit érdemes tudni, hogy viszonylag csendes típusú, művelt és külsőleg a legtöbb férfinak bejön, ezért biztosan sokan próbálkoznak nála, de őt ismerve komoly kapcsolatot kereshet, komoly szándékú férfival. Belsőleg szerintem bejönnénk egymásnak, ha önmagamat tudnám adni gátlások nélkül, ami jelenleg még nem megy de jó úton haladok azthiszem.

Mit javasoltok, kezdjem el a közeledést felé most vállalva az valószínűbb elutasítást vagy várjak amíg önbizalmat gyűjtök és férfiként ismerhetne meg, kockáztatva hogy addigra foglalt lesz és jóval nehezebb dolgom lesz?


21/F, a lány 22



2019. aug. 17. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szedd össze minden bátorságod, és próbáld meg. Közben megjöhet az önbizalmad is.

Ha vársz, előfordulhat, hogy nem lesz már esélyed.

2019. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Kezdeményezz inkább most, de ne olyan nagyon végletesen, hanem inkább barátkozósan de add tudtára hogy tetszik, és beszélj neki a terveidről magaddal kapcsolatban hogy fejlődni akarsz külsőre is, és hogy meguntad a számgép játékokat, kérdezd meg milyen kikapcsolódást szeret, lehet hogy van közös pont már most.
2019. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem kezdeményezel, akkor majd más fog.
2019. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Egyenjogúság van, kérdező, a lány is kezdeményezhet.

Ha tetszel neki és vonzódik hozzád, akkor meg fogja lépni magától.

Ha pedig nem, akkor hiába csapod neki a szelet, a fejed tetején is ugrálhatsz, akkor sem fogsz kelleni neki.

2019. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" két szónál sose váltottunk többet egymással"

" Belsőleg szerintem bejönnénk egymásnak"


Akkor ezt így mire alapozod? :D


Próbálkozni akkor érdemes, ha jó pasinak érzed magad, vagy ha pozitív visszajelzéseket kaptál a csajtól.

Főleg így, hogy kb a falu legjobb nőjét nézted ki magadnak.

Úgy néz ki, nálad egyik sem áll fenn.

2019. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös: mivel faluról van szó, ahol kb. mindenki ismer mindenkit ezért jó eséllyel tudod kikkel barátkozik, mik a hobbijai, merre járnak el együtt stb. Ebből mertem feltételezni, persze nem garancia de több a semminél.


Köszönöm mindenkinek a biztatást, megpróbálom összeszedni magam és egy adandó alkalommal közeledni felé, ahogyan a 2-es írta.

2019. aug. 17. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag kisfiúként bepróbálkozol egy felnőtt nőnél. Elutasítás lesz belőle, ez borítékolható.

Én is hasonló életszakaszban voltam 21 évesen. Folytasd a fejlődést, két év múlva már sokkal több önbizalmad és kvalitásod lesz.

2019. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit sem kockáztatsz.

Ne a kezét kérd meg, nyilván.

Vagy nyersz, vagy tanulsz.

2019. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne égesd magad, nincs értelme annak, hogy nevetség tárgyává tedd magad és rajtad röhögjön utána mindenki. :) Legyen tartásod és hagyd a pitsába az egészet. :)
2019. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!