Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ideje beletörődnöm, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje beletörődnöm, hogy soha nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

21/F

Soha az életben nem voltak barátaim.Általában mindenki csak kihasznált,szivatott,csicskáztatott.Egy ideje már megszakítottam velük a kapcsolatot,de azóta sem tudtam új,normális barátokat szerezni.Lányokkal évek óta nem beszéltem,utoljára 2015 januárban volt,hogy beszélgettem egy lánnyal,vagyis több,mint 4 éve.

Alacsony vagyok nagyon,a 170 centit se érem el.

Csendes vagyok és visszahúzódó,általában mindig a háttérben vagyok.

A pályaválasztást is elcsesztem.Elmentem egy büfészakos egyetemre,hogy legyen egy piacképtelen diplomám,aztán nem tudok majd vele elhelyezkedni,nem lesz jó állásom.Csak a betanított munka vár így,csóró leszek,el kell fogadni.


Szóval igazából semmi vonzó nincsen bennem.Se a személyiség,nincsenek megfelelő kommunikációs képességeim.Arcra jóképű és izmos vagyok,de nagyon alacsony.És csóró vagyok.

Szerintem nem fogok így kelleni senkinek.Meg már úgy vagyok vele,hogy fel is adtam az egészet.Már csak az edzés az egyetlen,ami örömet hoz a szánalmas életembe.Az edzést azt megszállottan csinálom,de hát ez az egyetlen dolog,ami eltereli a figyelmem az életről.



2019. aug. 17. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hidd el majd lesz olyan aki úgy szeret ahogy vagy :) ne add fel
2019. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Legyél edző, ott meg lehet ismerkedni! :)
2019. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ideje. :)
2019. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha átképeznéd magad? van sportedző okj-n és egyetemen is(pl TF, de más szakokon is van rekreáció).
2019. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is azt mondok tanulj valami normális hiányszakmát amivel jól kereshetsz, még baromira fiatal vagy! Ha most összeszeded magad lesz normális családod ,mire olyan idős leszel mint most èn:) nekem most szinte mindent nulláról kell kezdeni 36 évesen...

Tudod senkinek sem könnyű, de akárhogy nézem hozzám képest 15 év előnyöd van. 5 év alatt szakmát tanulsz plussz szerzel pár év tapasztalatot. 10 évig megnyomod Németben vagy Ausztriában, lesz zséd aztán hazajössz és nyugdíjjba vonulhatsz 40 évesen ha okosan csináltad.Lehet közben rádtalál a szerelem. Ha nem,még mindig jobban jártál mintha otthon gürcöltél volna havi 100 ért, és ennéd a májkrémes kenyeret...

2019. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha normális arcod van, akkor nincs minden veszve. Pláne, ha már az izomzatod is rendben van.
2019. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó hát arcra kva jól nézek ki és ki vagyok gyúrva,de a lányoknak a kommunikáció meg a pénz számít
2019. aug. 17. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez már volt. ..


Kicsit gondolkodj hogy kinek mire nincs esélye....


36/f szűz

2019. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Abba byugodtan beletörődhetsz, hogy így nem fogsz kelleni senkinek.


De még rengeteget fejlődhetsz. Kommunikációval és jó kiállással simán lehet kompenzálni az alacsonyságodat, ráadásul a nők többségénél (átlag 164 cm) még így is bőven magasabb vagy, tehát ez egy nagyon rossz kifogás. A te problémád leginkább a fejwdben létezik csak.

2019. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A csóróság nem csak fejben létezik
2019. aug. 17. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!